Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs önbizalmam, mit tegyek?...

Nincs önbizalmam, mit tegyek? 18/L

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem sepedig 26/f vok.
2014. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg van, pedig 14/f vagyok :D
2014. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Erről most valahogy eszembe jutott a következő párbeszéd:

piacon az eladónak:

-kérek egy fej káposztát

-kettő lett, maradhat?

Nem tudom honnan jött elő. xD

2014. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Önbizalomépítő tréninget vállalok.
2014. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi volt az utolsó dolog, amibe belekezdtél és nem sikerült, és fontos lett volna Neked?
2014. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
attól függ mitől nincs önbizalmad.. csúnyának gondolod magad vagy esetleg másvalamiról van szó?
2014. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2014. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem látom magam elég jónak és csinosnak. Ugy érzem, hogy "kilógol a sorból". Folyamatosan a kg. küszködök és valhogy ha fogyok is ugy érzem h nem néz rám senki. Habár van lassan 2 éve kapcsolatom szerintem 18 évesen még könyörgöm nem bűn ha valaki szépnek tart a párodon kívül. Egy nőnek ez csak jól esik de ezt nem tapasztaltam rég óta.
2014. nov. 27. 22:05
 9/10 A kérdező kommentje:
160 cm es 60 kg. Szerintem kicsit sok. És igazából tökre nem értem ezt. Ugy látom hogy nem vagyok elég vonzó...
2014. nov. 27. 22:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy kövér, a bmi-d teljesen normális (24).De ha így nem tetszel magadnak akkor fogyj egy kicsit de max.5kgt.De nagyon kérlek h vigyázz,nehogy anorexiás legyél,mert az szörnyű,én tudom,és tapasztalat alapján ha egyszer belekeveredsz nem tusz belőle kiszállni.

Ha pedig nem érzed magad elég vonzónak,próbáld meg sugározni magadból az énedet és mond el madagnak h "szép vagyok és gyönyörű"

Szerintem nincs olyan ember akiben ne lenne valami szép, csak találd meg.:-)

2014. nov. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!