Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják az emberek,...

Miért gondolják az emberek, hogy azért, mert nem eszem húst, óriási állatbarát vagyok?

Figyelt kérdés

Amikor az emberek meghallják, hogy nem eszem semmilyen húst sem (halat sem, májat sem), akkor megkérdezik, hogy ennyire sajnálom az állatokat? Mire én azt mondom, hogy nem. Jó, nyilván sajnálom őket, de nem ezért élek így. Csak egyszerűen nem bírnám megenni a húst, mert szerintem undi, minden formában. :D Olyan ez, mint sok másik embernek pl.: a mazsola. Ők nem eszik meg a mazsolás dolgokat, én meg a húsosakat.

Nem vagyok állatimádó. Ha meglátok egy kutyát valahol, nem vetem rá magam, hogy hadd simogassam meg, meg hasonlók... :D



2014. nov. 30. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert általában a kettő együtt jár.
2014. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Mert sokan azért vegák, mert jaj szegény állatok.
2014. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez termeszetes anyukam is vega es nem kerdeznek tole ilyet.En se nagyon szeretem a hus vsz tole orokoltem
2014. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!