Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gyenge a lelkem?

Miért gyenge a lelkem?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok de közel sem érzem magam annyinak. A problémám azzal van, hogy ha van egy olyan lány aki közel áll hozzám és meg tudom, hogy pl. lefekszik valakivel, akkor én teljesen kikészülök. Nem tudom egyszerűen elviselni, feldolgozni, hogy azok azokkal a lányokkal is ez történik akik közel állnak hozzám. Rettegek hogyha elmennek házibuliba, a szilvesztertől már most félek bele se merek gondolni, hogy mi fog történni velük. Vannak kivételek de sosem tudni. Úgy érzem, hogy ahhoz, hogy felnőtté váljak ezt is el kell fogadnom. De nagyon nehéz és nem bírom lassan már 2 éve kínoz. Az exemmel sajnos nem jöttünk újra össze, de nekem még mindig sokat jelent és ezt tudja is... Mással van már és most azon kattog az agyam -1 hónapja együtt vannak- , hogy vajon mikor fognak lefeküdni.


Szóval igen nagyon gyerek vagyok még ilyen téren. De hogyan juthatnék ki ebből? Nagyon el kellene már valami segítség mert már tényleg nem bírom.



2014. nov. 30. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, itt a valódi probléma az, hogy attól félsz az exed is le fog feküdni a mostani párjával.

Ha első kapcsolatod volt, első szerelem, vagy első nő akivel lefeküdtél (főleg ha azóta nem volt senkid), akkor részben érthető... ebben az esetben azt tudom mondani, hogy nyiss mások felé.

Régen nekem is volt hasonló... de igazából, elmúlt magától. Mondhatni felnőttem... meg úgy vagyok vele, hogy továbbléptem, azóta lefeküdtem másokkal is, sőt biztosan le is fogok.. ez nem köthet hozzájuk.

2014. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerezz magadnak egy új barátnőt.


A barátnőd az egyetlen aki ha lefekszik mással az jogosan zavar téged.


A többit pedig felejtsd el.


És felejtsd el az ex-et is, ne nyávogj utána, jobb csajod lesz.


Gondolj bele milyen lenne ha megismerkedsz egy jó csajjal és az arról afektálna neked hogy teljesen ki van készülve mert az ex-e lefekszik valaki mással.


Elég szarul hangzik nem ?


Mert te ezt csinálod.

2014. dec. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossz a cím. Inkább nem tudsz túllépni...
2014. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként #2-esnek igaza van, a felejtés csak másokkal lehetséges... 18 éves vagy előtted az élet, ne nyafogj!
2014. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem inkabb ugy tünik mintha feltened öket. Mintha a szex valami kinzas volna. "bele sem merek gondolnii fog törtenni velük" ugy erzed a szex valami rossz? van okod ezt gondolni?
2014. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem tudom elfogadni, ha valaki úgy fekszik le a másikkal, hogy nincsenek együtt.
2014. dec. 10. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Nezd az, hogy ki kivel fekszik le, az csak az adott parra tartozik. ( Feltetelezzük most, hogy nincs megcsalas a kepben) Annal jobb tanacsot, mint hogy probalj meg nem gondolni ra nem tudok adni. Az az ö eletük, neked nincs beleszolasod. Amugy nekem kicsit fura, hogy ezen pörögsz, hogy a barataid mikor szexelnek. Miert zavar ez, egyaltalan miert gondolsz ilyenekre? Jo az exedet meg megertem ha erzel iranta valamit, de a baratokat?

Ha ez megnyugtat nem mindenki stexel füvel faval csak mert szilveszter van.

2014. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!