Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek batrabb?

Hogy legyek batrabb?

Figyelt kérdés

Most nem arra vagyok kivancsi, hogy a tobbi emberrel, hanem ha valaki meg akar ilyeszteni, ne ilyedjek meg. Eszrevettem, mikor egyedul nezek meg egy horrorjatekot, a YouTube-on, van hogy neha megremegek, de ez nagyon ritka. Ha atjonnek a haverok, es veluk nezek ilyet, sikitok, pedig nem vagyok egy sikitos alakp pl.: van egy Video, eloszor megnezem, semmi reakcio, masnap atjon az egyik haverom, ugyanazt nezem meg, erre sikitok.

Raadasul az is erdekelne, hogy ne sikitozzak egy szellemvasutban. Amikor eloszor voltam (12 evesen) annyira feltem hogy vegig csukvavolt a szemem, majd amikor lattam, hogy itt a kijarat (kicsit kinyitottam a szemem, ezert lattam) kinyitottam a szemem, hirtelen zoldfeny vilagitott ki egy hulye nevetessel, akkorat sikitottam, hogy a mogottunk ulo idos emberek, megsuketultek. De van hogy megnezek egy horrort, (mostanaban a waliking dead-et nezem) hirtelen egy resen benez egy zombi. Es nem sikitok, max megremegek egy icipicit. Azt szeretnem, ha mindenki olyannak latna aki nem fel az ilyesmiktol, hogy tudnam elerni?

Van olyan is amikor epp fesulkodok, tudom hogy a tesom ott all az ajto elott, kimegyek az ajtohoz, (akkor csak egy dezodort lattam, mert elbujt a fal moge) es sikitottam. Ugyan igy volt, amikor kint voltam az udvaron, meglattam egy madarfiokat a foldon, kinyitotta a csoret, (egesz nagyra) en mit csinaltam, hat persze, megint sikitottam. Nem tudom miert van ez, lehet kozrejatszik hogy kulfoldon elek, es eleg megviselt a koltozes, hisz magyarorszagon bator voltam, (Volt amikor apa lement a pincebe, dombon volt a haz, es a pincebol lehetett kimenni a kertbe, apa felmaszott a letran, igy feljutott az erkelyre, felvett egy lepedott, feheret es igy jott be. Sokan voltunk, mindenki megilyett, a felnottek is, en meg 6 evesen, nekirontottam.) es ezt az enemet akarom vissza kapni. Itt egy masik pelda, az emberekkel valo viszonyulasomhoz: mult nap anyukam hivott az oran, a tanar elvette a telefonom kb.10 percre es en mar sirni akartam, könnyeztem, de vissza fogtam magam. Amikor a tanar hozzam szolt es valaszolnom kellett akkor remegtem, de nem nagyon adtam tudtara hogy megviselt.- korulbelul ilyen egy tanarral, DE ezt valahogy majd megoldom, a kerdes az mint az elejen ,,Most nem arra vagyok kivancsi, hogy a tobbi emberrel, hanem ha valaki meg akar ilyeszteni, ne ilyedjek meg."



2014. dec. 5. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Kilépsz a komfort zónádból. Felveszel egy álarcot - és egy idő után úgyis ahhoz fogsz igazodni. Ha bátornak mutatod magad, bátor is leszel.


Egyébként a sikoly ugyanolyan természetes reakció, mint a pislantás. Nem nagyon tudsz tenni ellene, annyira magától jön.

2014. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!