Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit Csináljak hogy bátrabb...

Mit Csináljak hogy bátrabb legyek?

Figyelt kérdés

Nagyon félénk vagyok..:/

Most fogok tovább menni tanulni, Debrecenbe a Tóth Árpádba. Eleg nagy iskola.. Felek a beilleszkedéstől.



2014. nov. 10. 16:03
 1/3 Csak én. válasza:
Próbálj kedves lenniFigyeld meg,kik azok,akik rokonlelkek.Nyiss feléjük.:)
2014. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Minden gyerek izgul, mikor új suliba kerül (sőt, még a felnőttek is, ha új munkahelyen kezdenek)csak van, akinél ez nem látszik, mert nagydumás, könnyebben ismerkedik. Az én fiamék már a felvételin összehaverkodtak páran, aztán mikor kiderült, hogy kit vettek fel létrehoztak egy facecsoportot és egész nyáron ismerkedtek egymással. Szeptemberben már országos haverok voltak. Könnyen megy ez, majd meglátod! Senki se fog téged ismerni, csak te tudod, hogy félénk vagy, úgyhogy akár bátor is lehetsz, nem fog furcsának tűnni. Kiszúrsz magadnak valakit, aki szimpatikus, bemutatkozol, megkérdezed honnan jött, stb, lógna-e veled, hogy ne legyetek egyedül az első pár napban, a többi meg majd adja magát.
2014. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!! en.mindig kedves vagos :)
2014. nov. 14. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!