Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha úgy érzem...

Mit tegyek ha úgy érzem pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés
Többször álmodok olyat, hogy embereket ölök meg, de előtte még megkínzom őket. Nagyon rossz így belegondolva, főleg, hogy ezt élvezem is (akkor). Mi válthatja ki belőlem ezt az érzést? És van, hogy olyan mérges leszek valakire, hogy gondolatomban nagyon brutál módon megölöm, és olyan mintha mind ezt a tudatomon kívűl. Tippek, tanácsok kérlek.

2014. dec. 9. 00:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy te pszichopata, ne aggódj. Azokat a legkevésbé érdekli az, hogy pszichopaták-e vagy sem.


Valószínűleg ébren, normál állapotodban éppen az ellentéte: egy mindig tűrő-nyelő birkatürelmű ember, aki csak álmában képes az őt ért egész napos stessszel megbírkózni. (Bár ezek az álmok azt jelézik, hogy néha bizony oda kéne csapni az asztalra is és nemet mondani.).

2014. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Érezd jól magad. Én is pszichopata vagyok, és ez nagyszerű dolog. :)


Megölni nem kell senkit, éppen elég, ha a szemükbe mondod a valóságot. Hogy aljasok, hogy kétszínűek, hogy korlátoltak, hogy másokon csak a saját selejtes lelkivilágukat látják... Az jobban fáj nekik. De vigyázz, hogy csak az igazat mondd, különben nem lesz igazi hatása. ;)"


Sajnálom, de az ilyet bunkó, rosszindulatú parasztnak hívják, nem pszichopatának (különben elég sok pszichopata lenne...). Tudom, nagyon szeretnéd azt hinni, hogy különleges vagy, de nem vagy.


"Jah barátod kevés lesz, azokkal viszont érdemes lesz barátkozni."


Nem kevés, hanem pontosan 0 barátod van. Normális önbecsülésű ember nem áll szóba az ilyenekkel, mint te, hanem elhajtja. Csak a 0 önbecsüléssel rendelkező kapcsolatfüggők fognak veled barátkozni, akik elhiszik, hogy ezt érdemlik. De ezt én nem nevezném barátságnak, inkább valamilyen beteg kapcsolatnak.


"Viszont lesz önbecsülésed, tartásod, és nyugodtan nézel majd a tükörbe reggel."


Igen, ma is a lelkébe taposhatok egy embernek, aki nem tett ellenem semmit. Én a helyedben inkább leköpném azt a tükröt.

2014. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igazából vannak barátaim meg minden, és én sem tudom pontosan mióta folyik ez. Talán úgy 2-3 hónapja és kezdek beleőrűlni. Morbid filmeket meg nem nézek és rendszeresen sportolok ha erre kívácsi vlki :P Egyszerűen csak néha azon kapom magam, hogy már megint azon gondolkodom, hogy a "társam" fejében áll a kés vagy éppen azt amint egy testrészét eszem, de azt nem tudom miért, vagy honnan jön elő...
2014. dec. 9. 20:10
 14/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok, mondom, hogy kényszergondolatod van, keress rá. A lényege, hogy rossz dolgok jutnak eszedbe újra és újra. Lehetnek agresszív gondolatok, hogy például megölsz valakit, akit szeretsz és félhetsz is attól, hogy megteszed, általában ezek nagyon nagy szorongást váltanak ki. De lehet az is a kényszergondolatod, hogy elkapsz valami betegséget és emiatt állandóan kezet mosol, az a kényszercselekvés.
2014. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A 6-os nem pszichopata, csak szeretne az lenni. Cuki.
2014. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló nagyon jól leírta.

Ameddig kétkedsz magadban hogy ez vagyok az vagyok addig nem vagy az. (ezt főképp a skizofréniára és a pszichopátiára értem)

Nyugodj meg,veled ellentétben a vérbeli pszichopata élvezi a betegségét és nem tudatosul benne hogy valami gond van vele.

Nekem is rengeteg gyilkosos álmom volt régebben,engem öltek vagy éppen én öltem és az álmomba élveztem az egészet de ébredéskor rettegtem magamtól.

Ráadásul az álmok bonyolultak,nem lehet őket csak egyszerűen egy vágynak tulajdonítani mert ennél sokkal többet jelentenek.

2014. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

1 kevesebb horror film

2 kevesebb agresszív videójáték


3 rendbetenni magadban hogy azok nem valóságosak és hogyha valóban kinyírnál valakit az valószínűleg mégsem lenne olyan izgi mint egy filmben vagy videójátékban.


4 dühkezelés

2014. dec. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 1Kilo_krumpli válasza:
ez inkább szadizmus lenne, nempszichopátia, de szerintem egyik sem vagy. tedd le a telefont egy hónapra, és legyél kedves az emberekkel
2022. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!