Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó döntést hoztam szerintetek...

Jó döntést hoztam szerintetek az életemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Évek óta, kb. 11-12 éves korom óta internetem éltem az életemet, azon ismerkedtem már számtalan emberrel (amiből kitudja mennyi ember lehetett kamu). De akik biztos valóságos személyek voltak, azokat se nagyon érdekeltem. Kb. 2 ember van akivel fennmaradt a kapcsolat, többiek mind lekoptattak.

Nem találom már biztonságosnak meg túl jónak az internetet, és miután valaki egy összeveszés után agyonveréssel is megfenyegetett, meg unom az egészet, nincs már kedvem interneten ismerkedni. Semmi értelme. Bár elég magányos vagyok, az internetes ismerkedés miatt az életben elég gyengék a szociális képességeim, de már totál elment a kedvem az egész internettől. Ettől függetlenül már a valós emberek felé akarnék nyitni, és elmenni egy pszichológushoz is.

Szerintetek jó döntést hoztam?


2014. nov. 15. 07:56
 1/5 Ling-ce ***** válasza:
0%
Igen.
2014. nov. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell ilyen szélsőségesen hozzáállni a kérdéshez és elmenni a végletekig. Továbbra is szabad ismerkedni a neten, de legyél mindig óvatos és körültekintő.


Én a feleségemet és nemrég egy új barátot is a neten szedtem fel :)

2014. nov. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
na igen, a gonosz internet, a sátán kreálmánya, ami ellopja az életedet.
2014. nov. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, hát az internetes ismerkedés már nem az mint régen, én játékokban tudok mindig normális embereket találni.

Pszichológushoz minek akarsz menni? Szerinted az majd előhúz 2 jófej gyereket a zsebéből akik a barátaid lesznek? Esetleg tanít neked "jó barátkozós dumák"-at?

Ha összeveszés után agyonveréssel fenyeget akkor elég hülyével barátkoztál, észre kellett volna venned már az elején, hogy milyen ember.

2014. nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, de azzal a kettővel amúgy már találkoztál?

Egyébként ha neten tudsz ismerkedni, és barátkozni, akkor élőben is tudnál, csak bátrabbnak kell lenned. A barátkozó képességed megvan.


19/L

2014. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!