Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitol vagy miert tudok csak...

Mitol vagy miert tudok csak nehezen meghozni donteseket vagy donteni barmivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán mert félsz a felelősségtől...

Talán mert gyakran döntenek helyetted mások...

Talán mert azt hiszed nem leszel majd képes helyrehozni ,ha rosszul döntöttél

Talán ,mert így kényelmes...

Ilyesmik például lehetek az okai.

2014. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Met túlagyalod a dolgokat. Döntések előtt két kérdést tegyél fel magadban: Ezt súgja-e a szívem? Ésszerű-e? És ilyen egyszerű... Ha mindkettőre igen a válaszod akkor oké. Persze arra is gondolj, hogy mindenki jól járjon a döntéseiddel... de te is! :) ;))
2014. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én például azért, mert félek hogy nem jól döntök! Félek attól, hogy ha nem jól választok szenvedni fogok! És mert tudom, hogy nincs mellettem senki aki segítsen..tehát meg kell gondolnom hogy mit hozok a saját életembe.


De néha el is bagatelizálom a dolgokat, mert 2 öblítő közül is nehezen választok! :D De ez már lehet kórházi eset!

2014. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!