Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti észrevettétek ezt?

Ti észrevettétek ezt?

Figyelt kérdés

Általában minden nő és férfi irtóra átveszik a szülök mintáját de mért?

Ha tudják hogy rossz volt amit tettek akkor mégis mért jön elő bennük és teszik ugyan azt?

Én magam is sajnos sok mindenben az anyámra hasonlítok nehéz magamból kiirtani.

Mi emberek ha jobban meg vizsgáljuk olyanok vagyunk mint egy tanult viselkedéstan egy kódolt gén állomány ami a szülök személyiségét tükrözi halálunkig ez elég ijesztő nem?



2014. dec. 16. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen, de mindenki.

Én pont a másik véglet vagyok. Elég rossz körülmények között nőttem fel, mindig nélkülöztünk és sosem kaptam semmit. Most, hogy különköltöztem (önálló életem van) szintén csóró vagyok és nélkülözök, de szinte mindenkinek adok!

2014. dec. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Én igyekszem odafigyelni,tudatosan nem akarok olyan lenni,azokat a hibákat elkövetni mint az anyám..

2014. dec. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én viselkedésemre egyik szülőmre sem hasonlítok.

Bár úgy egyik rokonomra sem.

2014. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindannyian önálló személyiség vagyunk önálló lélekkel és tudattal.

Ez inkább valami felvett viselkedés minta ahogy írtad,mivel ebbe nevelődtünk bele hogy így kell viselkedni egy kapcsolatban.

Viszont a szerepszemélyiségek nagyon szépek és színesek tudnak lenni,egészen addig ameddig valaki el nem veszik az adott szerepébe.

2014. dec. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!