Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » AZ összes 10en 20on éves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AZ összes 10en 20on éves srác egy kis nyálas bu. Zi? Manapság a srácok többet foglalkoznak a hajukkal mint a csajukkal komolyan!?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 16:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én nem ilyen vagyok... pl néha elég zsíros a hajam engem a szépség nem annyira foglalkoztat... inkább törődök a barátnőmmel nem hogy emos vagy ilyen b*zi legyek parfümmel leöntve :S
2010. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem ilyen minden fiú!!! De ha valakinek fontosabb a faja akkor az valoszínűleg nem is szeret
2010. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
az igenytelenseg sem feltetlen kovetendo ut....
2010. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
haja**:)
2010. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nem mindegyik ilyen , az én barátom 22 éves, és kicsit sem ilyen :)
2010. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az én barátom 20 éves de csöppet se ilyen. nem is lennék egy ilyen divatbuzeránssal.
2010. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

sztem te inkább a 10-en évesekre gondoltál:D

meg a selyemfiúkra (de ők 50 évesen is ilyenek lesznek)

2010. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

khhmmm már bocsánat, de több oka is van annak hogy nem!


1, itt vok pl én :D(F/16)


2, az olyan "fiúk" amilyet most te is leírtál(hát hogy is mondjam hogy ne töröljék a kommentemet) szal ők nem igazán tehetők ebbe a csoportba(mármint a fiúk csoportjába)mert a csajukat csak dísznek "tartják", hogy megtévesszenek mindenkit és ne higgyék róluk hogy ESETLEG a fiúkat(fiúkkal :D) szeretik :D


meg az emberek csoportjába sem, ha csak a hajukkal foglalkoznak :D

2010. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
én sem vagyok ám ilyen. levágatom a hajamat és utánna ahogy megmarad magától úgy van következő vágásig, míg el nem alszom. ja és én igenis tudnák szeetni egy csaj sőt már többet is tudtam volna csak mind másik pasival jött össze. az általad leírt style-ból.
2010. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
ja 18/f
2010. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!