Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan srác, mint Edward...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan srác, mint Edward Cullen? (NEM nyálas jellemére és külsejére gondolok! )

Figyelt kérdés
nem egy rajongó tinilány vagyok, ezt letisztáznám. elsősorban mentalitásra célzok, aki alapvetően egy helyes srác, ha próbálkozna lányoknál, sikere lenne, vágynak is rá esteleg sokan, de ő nem nagyon csajozik.mert vár az Egyre. tudom ez 19-24éves srácoknál elég valószínűtlen, de akkor is kiváncsi lennék, hogy ez abszolut lehetetlen, vagy mégis van ilyen:) más tekintetben egyáltalán nem a kis vámpírcsávóhoz mérném, de ilyen példára csak ő jutott eszembe. szóval srácok?:)
2013. jan. 26. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Na jó most untam meg ezt.


Penge.

2013. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ki?
2013. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ha elolvastad normálisan a kérdést, akkor nem tudom mit kell ilyet írni. ha meg nem tudsz rá válaszolni, akkor semmi gond, de nem kell kritizálni.
2013. jan. 26. 13:57
 4/9 A kérdező kommentje:
alapvetően nem a neve a lényen, leírtam milyenre gondolok:)
2013. jan. 26. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Van, csak nem ezen az oldalon.
2013. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, ők a kockák :)
2013. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az összes pasi vár az Egyre,de útközben felpróbál pár Másikat

viccen kívül,szerintem biztos van,de elég érdekes a leírásod

2013. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most én ilyen vagyok.

Régebben rengeteget csajoztam. Most is megkaphatnék szinte bárkit, annyi ideig tartana, hogy beszélgetek velük, megcsókolom őket és viszem szobára, vagy bárhova.

De nem teszem, mert van egy olyan lány, aki miatt érdemes volt ezt az életmódot otthagyni és akire érdemes várni :)

2013. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van, bepróbálkozott, pofáraesett. Rühellem ezt a típust (és most a külsőre értem, a mentalistából a pali jelleme elég bűn ahhoz hogy láncfűrésszel nekimenjek, de ez csak az én izlésem)
2013. jan. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!