Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez így nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így nagyon nyálas? Gáz, ha így próbálok bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

Hát az van, hogy megismertem egy srácot, egyik barátnőm unokatesója, és kb 60-70 km-re lakik tőlünk, bár elég sokat van itt az uncsijánál.

Nagyon jól elbeszélgettünk, de aztán egyik reggel meséltem a legjobb barátnőmnek is erről a fiúról, és ő könyörgött(szó szerint) hogy linkeljem át a beszélgetést. Nagyon rosszul éreztem magam, de azért mégis csak a legjobb barátnőm, és rengeteg mindent megosztunk egymással, hát átmásoltam neki.. Vagyis, neki akartam, de végül az egészet a fiúnak másoltam át. És én hülye, utólag oda is írtam, hogy "Olvasd el, ha lesz egy kis időd, mert elég hosszú". Erre a srác ezt írta: El fogom olvasni, ugyan még mindig jól emlékszem...

Azóta alig váltottunk pár szót. Mindig én írtam rá facebook-on. Aztán egyszer csak azt veszem észre, hogy nincs is fönn, (legalábbis nekem ezt mutatta) és úgy posztolgat meg lájkolgat. Megkértem a barátnőmet(akinek az uncsitesója a srác), hogy nézze meg, fönt van-e. Azt mondta, hogy fönt van.

Na, itt kaptam majdnem agyérgörcsöt... Miért tiltott le?

Direkt megkértem, hogy írja meg, hogyha elege van belőlem, vagy valami, mert nem akarok fölösleges lenni, meg ilyenek...

És most tényleg nem értem. És egyre inkább hiányzik a vele való beszélgetés. És most nem is azért, hogy akarok tőle valamit, mert távkapcsolat? Hááááát... :/ Hanem hogy beszélgessünk, mert sok közös van bennünk, és nagyon élvezem a társaságát...

Szóval arra gondoltam, hogy bocsánatot kérek tőle(igaz, már vagy egymilliószor megtettem, de valami hatásosabbra gondoltam).

Először az jutott az eszembe, hogy múltkor írta, hogy egyszer szeretné hallani, hogy hogy gitározok, és akkor írhatnék neki valamit, de aztán gyorsan abbamaradt, mert semmi ötletem nem volt a zenei alap terén...

Aztán arra gondoltam, hogy elküldöm neki a Breaking Benjamin Without you c. számát... Aztán meg arra, hogy egy papírra leírom, és a kedvenc zenekara/zenekarunk(én is azt szeretem a legjobban amit ő) pólójában lefényképezem magam... De ezeket mind elvetettem, mert nagyon nyálasak. :(

Vagy hagyjam a francba, mert csak rontanék rajta?:/

Mit tehetnék? Kérlek segítsetek! :((

Úgy nem tudom elfelejteni, hogy nem tudom az okokat... :((



2013. júl. 29. 23:18
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én mindegyik estben örülnék ha egy csaj ezt csinálná
2013. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Háát, köszönöm, bár nem tudom, hogy a lelki világotok mennyire hasonlít. :D
2013. júl. 29. 23:40
 3/16 anonim ***** válasza:
Letiltani éppenséggel nem tiltott le mert akkor az adatlapját se tudnád megnézni és azt sem látnád hogy posztolgat. Valószínűleg csak beállította hogy ne lásd fönt. Ha látod hogy posztolgat csak írj rá. Mondd neki hogy sajnálod ha megbántottad azzal de az unokatestvérével a legjobb barátnők vagytok mindent megbeszéltek egymással és neki akartad beírni amit beszéltetek. Nem hinném hogy túl kell bonyolítani.
2013. júl. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ja az előző voltam még annyit hogy egyébként nem lennének rosszak amiket leírtál de ha nem akarsz kapcsolatot belőle nem ajánlanám mert azért elég könnyen félreértheti.
2013. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi, én is úgy gondoltam, hogy csak a chatet kapcsolta ki... De ezt mutatja, mert mindig ki van írva, hogy a telójáról van, és ha úgy van mellette, hogy 1 m -telefonjel- akkor fönt van... Ezt már kitaktikáztam. :"D Csak azon aggódok, hogy nem viszem-e túlzásba ezt az egészet... :/
2013. júl. 29. 23:45
 6/16 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy "nem tudom az okokat"?

Elküldöd a kettőtök beszélgetését valaki másnak, és nem érted, miért nem áll veled szóba?

2013. júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Felőlem kapcsolat is lehet belőle, csak beszéljen velem, mert ez így nagyon fáj. :/
2013. júl. 29. 23:46
 8/16 A kérdező kommentje:
6-os: Tudom, az hatalmas hiba volt, de én már vagy félmilliószor bocsánatot kértem, és mindig azt írta, hogy semmi baj, nem haragszik, meg hogy el van felejtve.. de még mindig úgy látom, hogy nyomasztja. :/ Én hülye...
2013. júl. 29. 23:48
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor küldd el neki József Attilától a Nagyon fáj-t, csak nehogy visszakapd a Tudod, hogy nincs bocsánat-ot.
2013. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm... Lehet, hogy ezt kapnám vissza... :D
2013. júl. 30. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!