Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek? Ha valaki gonosz...

Szerintetek? Ha valaki gonosz az embertársaival, tényleg vissza kapja egyszer a sorstól?

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hány olyan ember van, aki megérdemelné, de mégis él, mint Marci hevesen, élete végéig?
2014. dec. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én most kezdem visszaadni amit kaptam másoktól,csak még meg kéne találnom a megfelelő személyt.
2014. dec. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
nem
2014. dec. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Joe001 ***** válasza:
76%

Az attól függ , meddig tűrik azon embertársai , akikkel rosszat tett.

Valamint az előttem szólókhoz csak annyit , ha valaki rosszat tesz , és bár lehet úgy tűnik "él mint Marci hevesen" , nem biztos , hogy éjszaka hasonló nyugalommal fekszik le , mint pl én .

Ismerek pár ilyen embert , hogy a látszat az meg van , de a valóság teljesen más .

2014. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 I3u[R]n válasza:
Én speciel mindig jót teszek másokkal, mindig segítek, st b. de soha nem kapom vissza, és folyamatosan csak balszerencsés kapok. Ver az élet :D
2014. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha azonnal nem is, idővel mindenképp.


Nekünk a lakótársam (magyar) elsikkasztotta a lakáskauciónkat és még neki állt feljebb. Arcon köpött, lezsidózott, és az összes tányéromat összetörte meg egyszer a szobámban megtalálta az egyik objektívet (nem fért a táskámba, és aznap nem kellett) a fényképezőmhöz és azt is neki*krta a szekrénynek (állítom, izomból) és kaputt. Rám hívta a rendőrséget, úgy, hogy a szobámban tanultam, és egy másik lakótársamat majdnem megkéselte. Sokszor értem úgy haza, hogy tört zúzott, ordibált a párjával.

Ez Ausztriában történt. A csaj nem ivott, nem drogozott, viszont nagyon durván személyiségzavaros volt.

Én az objektívem tönkretétele után elhúztam onnan, feljelentettük a rendőrségnél a lakótársammal.

2500€-t kell visszafizetnie, meg nekem az objektívet. A tányérokat leszarom, de a fotózás a másodállásom, hamarosan főállásom, és szarul ért egy drága objektív összetörése. (aki ért egy kicsit is a fotózáshoz, az tudja, hogy elég drága mulatság egy obit a szekrénynek dobni).


Nem tudja kifizetni állítása szerint, mert segélyből él. A párja otthagyta. Előtte állandóan elvette a srác pénzét, kifizette amit nagyon kellett neki, és a többit (zirka 500€-t hazaküldött) Most a hatóság lépését várjuk Innsburck városában.

2014. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, vissza kapja.


Ez az élet egyik alaptörvénye.


Sajnos ezt mi nem mindig láthatjuk de: "ki kardot ránt, kard által hal"

2014. dec. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, hány olyan ember van aki mások eltaposásával, kihasználásával lett gazdag és luxuskörülmények között él a haláláig?
2014. dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Igen. Én egyszer megvertem valakit az utcán a bevásárlótáskáimmal. Mire hazaértem eltörtek a tojásaim.
2014. dec. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!