Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kezelik az emberek...

Miért kezelik az emberek ennyire másként a női pedofilokat?

Figyelt kérdés

Természetesen nem provokálásnak szánom a kérdést, de ezen tényleg elcsodálkoztam.


Mind a 2 elítélendő, ez igaz. De:

Ha egy férfi pl kislányokat simogat, vagy szexuális utalásokat tesz, el akarja őket csábítani, akkor mindenki kiherélné az illetőt, börtönbe vele, undorító, stb. Ez igaz is.

Viszont: ha egy nő (pl tanárnő) simogatja a kisfiúkat, szexuális utalásokat tesz, fogdozza őket, akkor mindenki el van ájulva, és "bárcsak nekem is ilyen tanárnőm lenne", "szerencsés fiú" stb.


Természetesen tudom, hogy a tanárnőnek nehezebb dolga lenne szex terén, mint pl egy tanárbácsinak, de akkor sem értem.


Ha nekem pl egy 10-12 éves kisfiam lenne, akit elkezdene fogdosni egy pl 35-40-es "tanárnéni", biztos, hogy a nőnek nem maradna haja, pedig fiú vagyok.

Mégis rengeteg kommentben látom, hogy ha női pedofilokról van szó, szinte semmilyen rossz szó, vagy elítélés nem jön, sőt, egyesek még szerencsét, meg hasonlókat emlegetnek, meg hogy bárcsak velük is ez történne.


Miért van ez a mentalitás sokaknál? Mivel különb egy női pedofil egy férfitól?


Vagy én látom rosszul?



2014. dec. 20. 15:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2014. dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%

"Szeretem nézi azoknak a szerencsétlen férfiaknak, akik soha nem láttak még nőt közelről és neten vezetik le a frusztrációikat. :) "


Képzeld, évek óta van már barátnőm (22 éves vagyok) szóval ez mellé ment.:)

Erre szokták mondani, hogy fáj az igazság. És például a sulis esetet a saját szememmel láttam. Amikor elmeséltem a bnőmnek, ő is mondta, hogy leütötte volna a csajt mint a taxiórát, mert hogy ezek nem lányok, hanem r...bancok.

2014. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a férfi és a női pedofilok egyaránt undorítóak és börtönt, sőt halált is érdemelnének. Az előző kommentekből olvastam,hogy pár lány benyúlt a fiú gatyájába szerintem is megérdemelték a pofont pedig én is lány vagyok. Engem kb egy éve megütött egy fiú (csak mert menőnek vélte) engem kinevettek aztán vissza ütöttem neki egy erősebbet a többiek azt mondták megérdemelte, a barátai azt mondták,hogy lehetek ekkora ri...nc,hogy megmerem ütni... Én nem tekintem fiúnak aki megver egy lányt, de egy lányt se lánynak ha megver egy fiút... 15/l
2014. dec. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A nőt, mint passzív félt, nem tartják veszélyesnek. Ezenkívül a gondozás hagyományosan női szerep, és a pedofil nők ezt kihasználva rejtetten maradnak. Senkinek sem tűnik fel, ha egy nő az ölébe ültet egy kisgyereket, akkor sem, ha nem az övé.
2014. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!