Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hazassagi kapcsolatban elunk...

Hazassagi kapcsolatban elunk mar jo ideje, evek ota. Csak segitene mar valaki h miert lehet az hogy egy ismerosunk mar sokkal visszafogultabb velunk szemben mint mikor megismertuk?

Figyelt kérdés
Tenyleg mar nem tudjuk hogy mit csinaljunk. Mi kedveljuk ot de o valahogy mar nem olyan mint amikor megismertuk. Annak idejen eljartunk kozosen sok helyre . Mi nemtudjuk hogy miert csak nekunk kell pedaloznunk az iranyaba. Pl . Vegyuk ezt a levelezesi vagy kapcsolattartasi dolgot a facebookon. Mindig mi irunk neki. O csak valaszol.

2014. dec. 19. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

mert azóta dugott a férjeddel/feleségeddel.

ilyen után meg elkaphatsz egy nem oda illő mosolyt,mozdulatot ha együtt vagytok,ezt meg nem akarja kockáztatni bölcsen.

2014. dec. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba!!! Bíztosan írigykedik vagy /szex/ kapcsolata volt van valamelyikűtökkel! Nekem is volt ilyen barátságom,A feleséggel voltam nagyon jó ban több évtizedkekig és soha mégcsak eszembe sem jutott nekem se de a férjnek sem,hogy bármilyen kapcsolat legyen köztünk, barátságon kivűl! Még csak két értelmű szó sem hagyta el a szánkat. Pedig jó csaj voltam/fiatal koromban/ és ő sem volt elhanyagolható,de nekem és neki is többet jelentet a barátnői jó viszony!
2014. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan szó nincs, hogy visszafogult. Olyan van, hogy elfogult, meg olyan, hogy visszafogott.
2014. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!