Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek nyitottabb?

Hogyan legyek nyitottabb?

Figyelt kérdés
Nehezen barátkozó, befelé forduló ember vagyok. Elég nagyot változott most az életem, szeretnék ezen változtatni. Jelentkeztem önkéntesnek egy alapítványhoz, és nagyon várom, hogy mi lesz belőle, ugyanakkor félek az új emberektől, helyzetektől. Hogyan lehetne ezt kezelni?
2014. dec. 23. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Korod, nemed?
2014. dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
26N
2014. dec. 23. 23:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet volt! Csak akkor mászik ki az ember a csigaházából, ha rá van kényszerítve, aztán meg fogsz lepődni, hogy mennyi pozitív visszajelzés fog érni:) Onnantól pedig már könnyebb lesz.
2014. dec. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, de ebből januártól lesz leghamarabb valami. Mivel ráérek karácsonykor, gondoltam bemegyek a helyi idősek otthonába, hátha lenne rá igény, hogy beszéljek néhány bent lakóval. Igazából elég nagy szükségem lenne most arra, hogy lássam, másnak sokkal nagyobb problémái vannak, mint nekem. De elég nyúl vagyok bemenni, igazából nem is értem, hogy miért. Félek, hogy elküldenek, vagy hogy mit mondok...
2014. dec. 23. 23:52
 5/7 anonim ***** válasza:

önsegítő csoportba is lenézhetsz.

nem kell beszélned csak meghallgatod,hogy az alkoholisták,rákbetegek egyéb haldoklók,problémások elmondják mi a helyzet az életükkel.

de amúgy amit írsz eléggé olyan harcosok útja fíling azt gondolom tudod.

és ahogyan a filmben úgy az életben is az segít ha tevékenyen kilépsz a komfortzónádból,ami félelmetes is lehet,de mégis felpezsdít.

ezért én az elfekvő helyett egy küzdőport edzés javasolnék.

az is valahol ilyesmi,mert a kiüresedett életbe a kesztyűben fogvédőben történő verekedések alatti adrenalin löket,kitöröl minden lényegtelen dolgot.

2014. dec. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*klubja nem útja
2014. dec. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nemtom hová jelentkeztél, de mégis mit vársz?


Az önkéntes munka azt jelenti, hogy van megfelelő tudásod a munkához és ingyen dolgozol, és minden költséget te fedezel magadnak, max szállást kapsz.


Ha zárkózott vagy, hogy fogsz dolgozni?

2014. dec. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!