Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lett velem? Miért van ez?...

Mi lett velem? Miért van ez? Ideiglenes vagy . Talán mégse? :/

Figyelt kérdés

A rajz a mindenem...mikor nem rajzolok...akkor is rajzolok :D

Imádtam és szabad lehettem akkor mikor festhettem,rajzolhattam,firkálhattam.Igen,nem véletlenűl beszélek múlt időben.Ugyanis nem tudom..meguntam..már nem kelti fel annyira a figyelmem,nem érzek akaratot,ösztönzést ,vágyat,hogy leűljek és alkossak.Pedig a rajz ténleg az életem..abban vagyok a legfelszabadultabb...minden másban feszengek ,nem találom a helyem,szerencsétlen vagyok...

Miért pont a rajz iránt vesztettem el az érdeklődésem?

A válaszokat köszönöm!



2014. dec. 25. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

történt valami? vagy fokozatosan alakult így?

nem értek ehhez, de vegyél pár új rajzos kelléket, hátha meghozza a kedved. vagy menj szép helyekre,m hogy ispiráljanak.

engem régen a könyvek érdekeltek, évi 500 normális volt.

most évi 10kb.. most kezdtem el újra olvasni a régi kedvenceimet, a téli szünetben. újra érzem, hogy fel tudnám venni a régi tempót, csak sok minden változott. barátom van, tanulnom kell, dolgozni mellette. nincs idő, buszon is tanulok.

2014. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szóval ha nincs ötleted mitől lehet ez, próbáld felidézni anno miért szeretted annyira ezt.

ne hagyd kárba veszni a tehetséged.

2014. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ismerős nálam is ez van. nekem akkor ment el a kedvem, mikor rájöttem hogy igazából szinte senkitse érdekel a portré rajzolás és nem nagyon szoktak venni az emberek.Én ezóta nem foglalkozom vele.
2014. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele. De sosem ment el a kedvem sőt! Szakkörökbe jártam. Ma már ott tartok hogy nemrégiben diplomáztam le grafika szakon! Ez a szerelem sosem múlik el. Egy olyan világot ad, amit senki nem vehet el. Sztem nem éri meg elhagyni ;))
2015. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!