Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már, hogy munkahely...

Volt már, hogy munkahely váltás előtt úgy voltatok, hogy lehet hogy nem jó döntés elmenni mégse?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy megbánom a döntésemet.... Igaz az új helyen nettó 50-el többet adnának, igazából talán a pénzért is mennék el, de félek, hogy nem jó döntés lesz :( legalábbis most így érzem. Felmondásomat már beadtam, de még csak a közvetlen főnököm tud róla így visszavonható, igaz a másik helyen már kérdezték milyen laptopot stb akarok, de nem érzem teljesen jónak, hogy váltsak. Ti mit tennétek?
2014. okt. 16. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mérlegelném az előnyöket/hátrányokat mindkét helyen. Elválni egy régitől mindig kicsit nehéz, főleg, ha jól érzed ott magad. Én amikor munkahelyet váltottam, nem bántam meg, pedig nem kerültem jobb helyre, csak másra, ahol újat tanulhattam. Viszont rettenetesen hiányzott az a légkör, amit ott hagytam. Ennek ellenére nem bánom, hogy eljöttem. Most ismét váltáson gondolkozom, és akárhogy is lesz, örülök, hogy ezzel a tapasztalattal gazdagabb lettem.
2014. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen. Sőt, annyira, hogy én végül maradtam is.

Rosszabbul keresek itt sajnos sokkal, viszont imádom, amit csinálok, és (reményeim szerint) van fejlődési lehetőség.


Az új helyen több pénzem lett volna, de annál nagyobb karrierre nem volt kilátás. Nem volt könnyű döntés még így sem, hogy menjek-e a biztosra inkább, vagy törekedjek itt tovább...


Remélem, jól döntöttem.


29/N

2014. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Volt pár összetűzésem a lenti dolgozókkal, de ezen kívül fent a mérnökségen nagyon jó a légkör, igazából csak a pénz miatt mennék el.

Az új hely szimpatikus kisvállalkozás, csak mivel létszámban és méretben is fele (kb 27fő) a jelenlegi munkahelyemnek így zsúfoltabb és iszonyat szag van a gépek hűtőfolyadékától. Igazából talán ez zavar....

2014. okt. 16. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Épp most volt.


Nem akartam elmenni, imádtam ott lenni, imádtam azt dolgozni, imádtam a kollégákat, de hát a pénz beszél a kutya ugat, kaptam egy remek állás lehetőséget. Persze minden megvolt; ez egy bevált hely, de azt az újat bírom e majd? Egyáltalán odavaló vagyok e? vajon vissza tudok e menni a boltba? Nagyon rossz kedvű voltam és naponta megbántam.


Aztán az első munkanapomtól kezdve ezek mind elmúltak. Úgy voltam vele, szép volt a munkahelyem, de ebben is meg kell találnom a szépet és meg is találtam. És igenis odavaló vagyok, mert ha nem lennék, nem vettek volna fel.

Szóval első munkanapomon már nem éreztem se a bizonytalanságot se a szomorúságot :)


Ezen mindenki átesik egy váltásnál és amikor jön az új, az elfeledtet mindent. Igen vannak szépek az életünkben, de ha jön egy újabb lehetőség, meg kell ragadnunk és menni tovább.


Sok sikert az új helyhez!

2014. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még annyit had írjak le, szerettem az előző munkahelyemet, de a jelenlegit IMÁDOM és boldog vagyok, hogy átjöttem ide. :)
2014. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!