Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám levezetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám levezetni magamban a feszültséget?

Figyelt kérdés

22 F

Röviden az életem kb a 0-val egyenlő.

Részletek nélkül összefoglalva a felgyülemlett stressz depresszió harag és minden egyéb ami egy sikertelen embert érhet(nem kellenek oktatások van állásom stb).

Mindezek ellenére üres vagyok csak a fejemben lévő dolgok őrjítő kuszasága minden nap szinte minden percében semmire nem tudok koncentrálni próbálkoztam több dologgal hogy végre kitörjek ebből a körből de semmi nem jött be.

Ötletek tanácsok érdekelnének...ű


(Hogy miért ebben a témakörben tettem fel a nem ide illő kérdést szerintem elég egyértelmű a válaszadók számát tekintve)


2014. ápr. 9. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tölts le 1 Dead Island vagy valami feszültséglevezető játékot a gépedre és hajrá.
2014. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedj szét valami gépet (rosszat persze) vagy verd szét
2014. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Aha értem szóval azt valljátok, hogy 5 percnyi tombolás és dühkitörés segít egy olyan életet rendben tartani ami már régen levesztette az értékét..

Hát nem hizem, hogy ez a megoldás és ez tapasztalat :D

2014. ápr. 9. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:
konditerem,futás,szex
2014. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fish1 ***** válasza:
Ez attól is függ, mitől érzed magad stresszesnek, mik zavarnak, mitől érzed magad sikertelennek?
2014. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!