Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek amivel kicsit oldanám magamban a feszültséget? (lent)

Figyelt kérdés
Volt egy hosszútávú majdnem 4 éves kapcsolatom. Én mondtam ki a végét mert már nem bírtam tovább, sok fájdalmat okozott a fiú és az elmúlt pár hónapban már csak azt éreztem,hogy nem akarok vele találkozni,és ha itt volt akkor vártam,hogy menjen már haza.. tipikus megszokás volt már. És most pár hete vége lett a kapcsolatunknak, és azóta jött egy fiú akit eddig is ismertem már de nem volt köztünk semmi de most elkezdtünk nyitni egymás felé és szilveszterre jön le hozzánk. De nagyon félek,hogy ugyanazt az érzést fogom érezni mint eddig éreztem volt páromnál,hogy nem akarok vele lenni vagy nem tudok benne megbízni és ezért nem fogom magam jól érezni. 20/L

2013. dec. 30. 12:21
 1/1 ganjamanya ***** válasza:
Gondolkodj pozitívan. De komolyan :D máshogy ezzel kapcsolatban nem tudsz feszültséget oldani :D
2013. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!