Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felmerült bennem egy kérdés,...

Felmerült bennem egy kérdés, az hogy mégis mi van ebben az országban? ( Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon elharapózott a helyzet a magyarok és a cigányok között, az egyik ismerősöm küldött nekem egy videót: https://www.youtube.com/watch?v=E8V1MmDGJBE ( Itt a videó linkje). Tényleg ilyen helyzetek uralkodnak az ország egyes részén? Mitől lehet ilyen a helyzet?
2014. dec. 27. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem néztem meg a videót de talán enélkül is tudok válaszolni.

Ebben az országban hatalmas mértékű intolerancia van idegenekkel szemben (nem magyarokkal szemben) a cigányok pedig egyszerűen nem akarnak beilleszkedni közénk.

Mert semmi baj nem lenne ha úgy élnének ahogy itt normális, és nem próbálnának meg kilógni mindenáron és így talán ez az intolerancia sem lenne ekkora probléma.


De mivel meg se próbál a magyar és cigány közös pontra jutni persze hogy mindenki mindenkit szapul/gyűlöl/üt/ver......

Persze nem azt mondom, hogy mindenki, cigány közt is van teljesen normális én is ismerek ilyet szeretem is azt a családot, és magyarok közt is van bőven olyan aki még a cigányokat is lepipálja alpáriságban.

Egy közös pont kéne amihez mindenki tartja magát többé kevésbé. Sokkal jobb országban élhetnénk, de mindkét fél hibás itt igazából.

2014. dec. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én Litván vagyok és a családom is, mi amikor ide költöztünk semmi probléma nem volt, bennünket befogadtak a szomszédok, iskolatársak, de a cigányok és a magyarok között már akkor is nagy feszültségek voltak. Ahogyan én látom nagyon nagy probléma az, hogy a magyarok nem tartanak össze. Az iskolában ahova járok az egyik magyar lánynak elvették a cigányok a mobiltelefonját és a magyarok nem is tettek semmit. Mikor a lány egyik barátnője követelte a mobiltelefont, majdnem felpofozták a cigányok, ekkor már a magyarok is odamentek és erőszakkal vették el a cigányoktól. Miért van az, hogy a magyarok csak akkor lépnek amikor már ,,muszáj''?
2014. dec. 27. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert lusta és önző nép a magyar.

Egyébként tényleg nem összetartó, példának én azt tudom felhozni hogy volt ez a Palvin Barbi magyarul tanít video megnéztem az övét is aztán egy francia modellét is aki megcsinálta ezt és a magyarok fikázták a Barbit a franciák büszkék voltak a sajátjukra. Ez a különbség magyar és más nép között. Persze igazából egy rendkívül ostoba video volt az övé de attól még külföldön imádják sok helyen őt egyedül a magyarok ennyire rosszindulatúak hogy még a sajátjaikat is kiutálják. Ez az a pillanat amikor nem vagyok büszke arra, hogy magyar vagyok, mert próbálok nem ilyen lenni, az is igaz, hogy a magyar az pesszimista nép, régen én is az voltam, most próbálok pozitívabb lenni mert úgy minden egyszerűbb de rossz nézni néha mit össze tud szenvedni egy magyar a semmin.

2014. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én úgy nátlagban szeretem a magyarokat, de az biztos igaz, hogy egy rettenetesen pesszimista nép. Nektek a litvánokról mi a véleményetek?
2014. dec. 27. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!