Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a tanulásra?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, 5 vizsgám lesz januárban, de még nem kezdtem el rá tanulni, és nem is tudok. Az első január 7-én lesz, ráadásul szóbeli... :/

2014. dec. 29. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tanulsz megbuksz. Nálam ez bevált.
2014. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bár én nem egyetemen vizsgázom, hanem mérlegképesen, engem is rugdoshatnátok...

most érzem azt, hogy a hátam közepére kívánom... 83 óta folyamatosan tanulok, és bár imádom, tényleg, most nincs hozzá kedvem.

2014. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra amit apukád mondott mikor kicsi voltál:

"Kisfiam tanulj különben úgy fogsz koldulni mint az a bácsika akit ma láttunk az aluljáróban."

2014. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én is egyetemista vagyok és nekem is 5 vizsgám van és még én sem kezdtem el a tanulást. :D Remélem, megnyugtattalak. :D Mennyi közös dolog! :D F
2014. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát, az a baj, hogy mindemellett nem vagyok ideges, szerintem én vagyok a legnyugodtabb ember a világon. De most úgy érzem, hogy a leglustább is... :D

Ülök itt az íróasztalomnál, előttem a könyv, csak oda kéne nézni, de nem megy...

2014. dec. 29. 21:18
 6/9 anonim válasza:
4. vagyok, én is hihetetlenül nyugodt vagyok, pedig az anyag tömérdek :D
2014. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tudom mit érzel kedves kérdező. bár én csak itthon tanultam az angolt,engem is elhagyott a lélek.

az ösztönzés,a dicséret egy szeretett kedvelt személytől hiányzik. vagy sztem képzeld magad elé a célod az hátha segít.. :)

engem mikor dicsértek vagy találtam egy példaképet, az ösztönzött a tanulásra.

2014. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt a harmadik semmirekellő.
2015. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyelj! Most ha azt mondogatod magadnak, hogy 'meg fogom tanulni', 'meg AKAROM tanulni', akkor tuti, hogy menni fog! Csak egyszer kell, hogy sikerélmény es legyen, onnantól már menni fog magától!

Vagy az nem segítene, ha most rátok parancsolnék, hogy Semmirekellők! tanulni!

Egyébként sok sikert nektek a vizsgáitokhoz!

Ui.: Tudjátok, a rest kétszer fárad! Most tanuld meg, de jól!

2015. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!