Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez önző dolog lenne tőlem?...

Ez önző dolog lenne tőlem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval téli szünet van, de már nagyon elegem van a "családomból", legszívesebben vissza mennék. Itt nem lehet semmit sem csinálni. Filmezni sem meg tanulni sem tudok, mert lent állandóan pofáznak. Ilyen beteges család, teljesen antiszociálisak, a faluban senki sem szereti őket. Annyiból áll az életük hogy lent leülnek és más életéről beszélnek, mert nekik nincs, mindig az a téma más mit csinál. Viszont nagyon furdalná a lelkiismeretemet, hogy én vissza megyek a másik otthonomba, közben pedig a kutyámat magára hagyom. Senki sem foglalkozik vele rajtam kívül, ezek még a saját életükkel sem törődnek, nem hogy máséval. Alig tudok foglalkozni a kutyámmal, magammal meg nem vihetem. Viszont már nagyon elegem van a "családból". Ti mit tennétek?
2014. dec. 30. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudod a másik otthonod közelében valahol elhelyezni a kutyát? Kutyás ismerős, közeli barát vagy valami?
2014. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem igazán, mert nem engedik. Azt mondják hogy itt szokta meg és belepusztulna ha máshova vinnék... Egyébként már 7 éves, és szerencsére nincs nagy mozgás igénye. Sokszor van hogy el sem akar jönni velem sétálni mert már kifáradt. Hmmm, nagyon szokott hiányozni :/
2014. dec. 30. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!