Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen dolog ez tőlem az...

Milyen dolog ez tőlem az utcán vagy buszon?

Figyelt kérdés
Valamiért elég sokan megbámulnak, és ez egyre jobban irritál. És ilyenkor először is csúnyán visszanézek sokszor, ezenkívül csúnya gondolatok fogalmazódnak meg a fejemben pl. hogy "rohadj meg te büdös patkány", amit legszívesebben a szemükbe is mondanék. Mert már egyre elviselhetetlenebb ez nekem, hogy mindig megbámulnak így, és rosszul esik. Pedig átlagosan öltözök meg átlagos vagyok. 18/f
2014. febr. 5. 07:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Az emberek-egyéb kérdések kategóriába akartam nem ebbe.
2014. febr. 5. 07:40
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Időnként engem is megbámulnak, pedig nem vagyok feltűnő. De én is szoktam másokat figyelgetni, ki hogy öltözik, közben elképzelem, milyen lehet természetre, stílusra. Szerintem ebben semmi rossz nincs, az ember munkába menet nem mosolyog, mint a tejbetök, én is fapofát vágok szerintem. :D Engem nem zavar, ha rám néznek.


Inkább az a kérdés, milyen emberek bámulnak téged. :)

2014. febr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van, mert szerencsétlen embernek valahová néznie kell, nem bámulhatja folyton a földet!Ráadásul millió oka lehet annak, hogy rád néz.

Na meg sokan csak úgy elbambulnak.Nyilván te is ránézel másokra, nem?Valami baj lehet az önbizalmaddal, ha ez ennyire zavar.Szerintem ha inkább együttérzéssel gondolnál a többi emberre, neked is könnyebb lenne, megszabadulnál a felesleges, dühös gondolatoktól.

2014. febr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!