Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha poénból emlegetem a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha poénból emlegetem a barátnőm volt egy éjszakás kalandját (még nem voltunk együtt) és tudom nem szép dolog tőlem, akkor miért jön zavarba?

Figyelt kérdés
Általában akkor szoktam,tudom nem szép dolog,amikor valamivel megbánt,vagy esetleg olyan dolgot mond ami nekem sértő.Akkor általában ezzel vágok vissza,tudom,hülye gyerekes dolog.De megfigyeltem hogy ilyenkor mindig nagyon zavarba jön,amikor ezt elő hozom.Vajon miért?
2014. okt. 7. 11:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja bocsi még nem házasság,véletlenül sikerült oda irnom.
2014. okt. 7. 11:10
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Hát bunkó vagy,vissza élsz a bizalmával.Gondolom tévedés volt az a z egy éjszakás buli,elfelejtené ha tehetné de nem hagyod.Látod ezért sem kell sok mindent elmondani,amit csak 1ember tud abból nem lesz pletyka.
2014. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

"tudom,hülye gyerekes dolog"


És hogy vajon miért jön zavarba? Talán azért, mert egyelőre nem akarja leordítani a fejed, esetleg bízik benne, hogy nem vagy ennyire gyerekes.

De ne lepődj meg, ha egyszer egy ilyen akciód ott hagy...


Neked nincs múltad?

2014. okt. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 csabika1971 ***** válasza:
88%

Valószínű éppen azért mondta el neked mert a bizalmasának hitt, és te ezt így hálálod meg.

És csodálkozol, hogy ilyenkor zavarba jön.

Nekem egy ilyen után már a barátom sem lennél. Tarthatnál egy kis önértékelést.

2014. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha elmondta, azzal lezártnak kell tekinteni ezt a dolgot, és nem felhánytorgatni. Főleg nem poénkodni vele.
2014. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenkor jön rá, hogy nem egy férfival hanem egy gyerekkel van együtt.
2014. okt. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Off:

Persze, ágyba bújunk csak úgy valakivel, az akaratunk, felelősségünl teljes tudatában, aztán ráfogjuk hogy csak tévedés volt és szörnyen megbántuk. Szeeegény lány zavarba jön e szörnyű múltja miatt (a feministáknak üzenem hogy én is nő nemű vagyok, nem egy csúúnya bácsi)


On:

Akkor már beállol a birkák közé mert ez egy tipikus olyan kérdés ahol az első leírja a választ aztán a következő húsz is leírja ugyanazt csak máshogy megdogaazva. Szóval kérdező, nem szabad viccelni, ne legyél tajparaszt, mert az csak egy szörnyű tévedés volt!!!!


Piros pacsiiii

2014. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

*beállok

*megfogamazva :)


Még egy piros pacsi

2014. okt. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha engem folyton csesztetnének egy régen elkövetett hibával, akkor én is zavarban lennék, hogy kiben is bíztam meg? Ne csodálkozz, ha ezek után semmit se oszt meg veled, mert láthatóan ellene használod.
2014. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
7-kének sikerül egyet feministázni, annak ellenére, hogy még a kérdés lényegét sem értette meg. Nem az egy éjszakás kalandon van a hangsúly. Hanem azon, hogyha látom valakin, hogy rosszul esik amit mondok neki (lényegtele, hogy miről) akkor nem teszem meg ezt újra és újra. Ha mégis akkor joggal bunkózzák le az embert.
2014. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!