Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire gyerekes?

Miért vagyok ennyire gyerekes?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, mégis képtelen vagyok úgy viselkedni, mint egy érett ember, más osztálytársaim sokkal érettebbek nálam...Az egyik csaj pl. 16 évesen egyedül lakik albérletben, én meg azt se tudom, hogy kell befizetni egy csekket ._. Ráadásul amíg másokkal ennyi idősen csomó mindenről el lehet csevegni, velem semmiről sem...

Hogy legyek felnőttesebb? :(

16/L


2014. dec. 30. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél.

A fiúk szeretik a kislányos lányokat.

Arra, hogy 16 évesen egyedül albérletben lakik nem feltétlen kéne büszkének lennie. Nehéz egyedül élni, és biztos vagyok benne, hogy nem ő keresi meg rá a pénzt, csak kikönyörögte, hogy ne kelljen koleszba mennie.

Sok mindenről? 16 évesek mindig csak a közös érdeklődési körükről beszélnek, amihez semmi tudás/műveltség nem kell.

2014. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Okés, hogy sokan szeretik a kislányos lányokat, de azért van egy határ :/ Én néha komolyan olyan vagyok, mint egy 5 éves és olyan gáz...Meg másokkal azért komoly témákról is lehet beszélgetni, én meg képtelen vagyok az ilyenekhez mit hozzászólni :(

Amúgy az igaz, hogy a csaj lényegében tényleg ezért kezdett albérletezni, mert kolis volt, csak utálta, ezért kikönyörögte a szüleitől xD De azért számomra akkor is tiszteletreméltó (ez de komolyan hangzott xd), hogy ennyi idősen már magát tartja el...és én erre nem hiszem, hogy képes lennék. Engem ha anyáék beraknának egy albérletbe és ideadnának x forintot, hogy tartsam el magam, tuti elkölteném azt a több tízezer ft-ot úgy 2 nap alatt mangákra meg hamburgerre meg csokira meg befogadnék egy kiscicát is, akit az utcán találtam, aztán csodálkoznék, miért kaptam el valami betegséget ._.

2014. dec. 30. 21:55
 3/6 anonim válasza:
Mert még gyerek vagy XD
2014. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én amikor fősulira és albérletbe kerültem kiéltem a "gyerek-énemet" :) szal internet+ csoki,chips meg minden finomság,aztán rájöttem, hogy hosszútávon ettől nem érzem magam jól.Így rendszerezni kezdtem az életem, mert kicsivel értékelhetőbbnek érzem így a mindennapjaimat. Csak azt akarom ezzel mondani, hogy idővel úgyis megtanít az élet arra, hogyan legyél "felnőtt"...de azért az se rossz ha a kisgyermek éned mindig ott marad legbelül :D sokszor segít bizonyos problémák megoldásában,ha képes vagy gyerek fejjel is gondolkodni :) a beszélgetéstémákról meg annyi h olvasol ami érdekel,meg tájékozódsz mi megy a világban aztán lesz egy csomó infod amit feldobhatsz (bár ezzel a résszel én is küszködök..:P
2014. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Próbálok akkor így olvasgatni dolgokat, hátha megragad valami, amiről lehet beszélni xd
2014. dec. 30. 22:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem én 20 éves egyetemistaként nem vagyok sokkal felnőttebb mint te :D Tényleg megtanít az élet amire kell. Semmi szükség arra hogy teljesen komoly ember légy. Az ad fűszert az életnek ha bolondos vagy ^^
2015. jan. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!