Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is ismertek ilyen embereket...

Ti is ismertek ilyen embereket? Előbb utóbb "lebuknak" vajon a kétszínűségükkel?

Figyelt kérdés
Mindenkit kibeszélnek szemtől szemben meg jópofiznak, megszerettetik magukat az emberekkel közben meg kinevetik a hátuk mögött meg kibeszélik őket. Baráti körön belül is (akikkel már nem is vagyok olyan jóba pont emiatt mert ilyenek) van olyan hogy amiket megcsinál az illető, hát én nem tudnék tükörbe nézni meg nyugodtan aludni a lelkiismeretemtől. Még is úgy látom, mindenki szereti őket pedig valójában belül rosszindulatúak. Én nem tudok ilyen lenni és nem is szeret mindenki, bár kedves vagyok de nem jópofizom meg bizalmaskodom az emberekkel.
2015. jan. 2. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, sajnos többet is
2015. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen sajna sok ember van. Még több is mint kéne. Van hogy lebuknak van hogy nem. Ez attól függ mennyire jól manipulálják a körülöttük lévőket. Hogy ismerek-e? Jó vicc... az egész osztályom ilyen.
2015. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Osztályom 80%. A lányok szinte mind, és srácok közül is sok ilyen van. És 16-18 mindenki.....
2015. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:(
2015. jan. 2. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:
ilyenek a munkatársaim, naponta 9 órát vagyok velük összezárva nagyjából.
2015. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek sok társaságon mennek keresztül és sokan hamar kiismerik őket, pár év múlva magányosak lesznek, s felkeresik a régi ismerősöket megint :P
2015. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az a durva még, amikor az ilyen emberek jópofi mellett még simogatnak is, két kézzel fogják meg a kezedet vagy egész karodat azért, hogy még inkább elhidd, amivel fárasztanak :)) Az is érdekes, amikor főleg a nők és főleg az idősebbek birtokló esetben beszélnek egyesekről: Mancikám, Babucikám, Évikém, stb. :)
2015. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7/7

igen ez a bizalmaskodás...elég idegesítő

2015. jan. 2. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!