Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hiszel abban hogy ha itt...

Te hiszel abban hogy ha itt tudsz valakinek egy jó tanácsot adni, vagy egy olyan tapasztalatot megosztani vele amit éppen ő kérdez, hogy akkor azzal jót cselekedtél?

Figyelt kérdés
Vagy csak én hiszek még a mesében hogy jótett helyében jót várj!
2015. jan. 2. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ittlétemért cserébe nem várok semmit. Látásmódomat leírom, ha ezzel elgondolkoztatom 1Mp erejéig akkor már megérte leírni.
2015. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bízom abban, hogy elgodolkodnak a válaszomon, és esetleg egy olyan gondolatot indítok el a kérdezőkben, aminek következtében az illető megtalálja a választ a kérdésre, megoldás a problémájára.

A "jót várj"-ról pedig az a vélemyényem, hogy ha valaki öbzetlenül cselekszik, akkor nem vár érte semmit,

A jó, amit én várok, illetve inkább remélek, az az, amit más az elején elmondtam. Hogy megoldódik a probléma.

2015. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én is hiszek még a mesékben ebből a szempontból. Bízom benne hogy talán néha segíteni tudok az embereknek.
2015. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én abban hiszek, hogy segítséget nyújtok. Hogy jót cselekedtem-e vagy sem, az már más kérdés... de igen, tulajdonképpen hiszek abban, hogy jót tettem. De csatlakozva az előttem szólókhoz, nem várok én sem semmiféle jutalmat ezért.


Örömmel segítek itt, ha tudok. Önzetlenül.

2015. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nehéz az embereket gondolkodásra bírni néhány válasszal. Ha ők nem akarják, nincs mit tenni. Tisztelet a kivételnek, de nagyon, nagyon sok korlátolt ember van, akik nem látnak tovább a saját szűk látóhatáruknál, amely mögé be vannak szorítva, és az ebből való kijutás legkisebb mértékben sem foglalkoztatja őket, és ez szánalomra méltó.
2015. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tanácsot adni nagyon "cikis", ugyanis akor azt irod le, mit csináljon a másik.

Eddig oké, de mi lesz a folytatással? A te fejeddel senki más nem tud gondolkodni, tehát megakad, aztán meg a feje után, amiből nagy katyvasz lesz.

.

Tapasztalatot leirok, még azt is, hogy én mit csinálnék az adott helyzetben.

.

Bármilyen hasznos is a kérdezőnek válaszom, nem veregetem vállon magam, hogy jót tettem és nem várok semmiféle viszonzást!

2015. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én sem várok ezért jót mert valakinek adtam esetleg egy jó tanácsot! Ezt nem jól fogalmaztam meg. Csak hiszel abban hogy jót cselekedtél? Habár attól mert válaszoltál nem biztos hogy jót cselekedél. Á! Na ezt már én sem értem megyek aludni!
2015. jan. 2. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Leirom a kérdésre a válaszom és ennyi, eszembe sem jut,hogy jót cselekedtem vagy nem.Habár priviben már kaptam többször köszönetet a segitségemért.
2015. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az még nem merült fel bennem,hogy ez jó cselekedet lenne.Véleményt,vagy tanácsot kérnek,amire,ha érdekel,próbálok normálisan válaszolni.Az ,hogy leírhatom,amit gondolok,már magában jó érzés.
2015. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!