Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kaptam két Textima Diamant...

Kaptam két Textima Diamant kötőgépet, (10/120 és 5/120) mert nem akarták kidobni! Sajnos semmilyen leírásom nincs róla. Ha valakivel lehetne tapasztalatot cserélni erről, örömmel venném?

Figyelt kérdés
Még nem sikerült íz centit kötnöm vele, mert időnként kihagyja a szemeket. Erről és más beállításokról szívesen értekeznék hozzáértővel.

2014. dec. 16. 15:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Az "örömmel venném" után természetesen pont van, csupán a szoftver megköveteli a kérdőjelet. :-)
2014. dec. 16. 15:29
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez nekem nem segítség. Mivel én a kötőgéppel nem termelni akarok, hanem csak magamnak kötögetni, így a szerelő igazán drága megoldás lenne. Ha minden fonalhoz vagy tűcseréhez szerelőt hívnék, akkor már új gépez is vehetnék. Engem az érdekelt volna, hogy hogyan kell beállítani a gépet, mert még kötős sem tudott rá válaszolni. Amit csak lehet, megjavítok, alkatrészt legyártok, (még az autómat is magam javítom,) de konkrét kérdésekre ami érdekelne még senki nem tudott válaszolni. Az a probléma, hogy néhány sor után elhagyja a szemeket, nem hurkolja a fonalat, a kötés két végén. Mindegy, hogy 20 cm, vagy 1 m hosszú a kötés. A kötés közepén soha nincs probléma. sejtem, hogy mi lehet az oka, de még semmilyen beállítással nem tudtam kiküszöbölni a problémát, pedig minden állítási lehetőséget megpróbáltam.
2014. dec. 17. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!