Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem lenne a baj?

Velem lenne a baj?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka annak,hogy igazából senki sem marad meg mellettem mint jóbarát? Kihasználnak aztán ha nincs több megoldani való gondjuk akkor egyszerűen csak eltünnek az életemből. Én csak egy kis figyelmet és szeretetet várnék cserébe,hogy legyen akivel beszélgetni tudok vagy sétálni.Sokszor keresem az éppen aktuális barátjelöltet és hívom mindenféle programra de nem jön egyik se. Erőszakos lennék és sok belőlem? Ez lenne a hiba?
2015. jan. 4. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Passz, ugyanez a bajom, nőként minden női 'barátom' egy idő után elkopik, fontosabb az aktuális pasija, dugópajtija, a vásárlás, a szaros bulik. Ez 20 felett már gáz. Ha figyelmes vagy velük, segítek, meghallgatom őket, az se jó, ha szarok rájuk,a hogy ők is, az se jó. Semmi se jó. Kérdező, hagyd a francba az ilyeneket, azt teszem én is. Jobban sérülsz te is szerintem, mint amennyit egy-egy barátság adhat. Nem éri meg.
2015. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Évek óta egyedül vagyok vagy csak ilyen emberekkel hoz össze a sors. Jó lenne már egy kis változás mert ebbe bele lehet bolondulni.
2015. jan. 4. 12:37
 3/5 pelgrim ***** válasza:

„Én csak egy kis figyelmet és szeretetet várnék cserébe,”


Ne várj figyelmet, se szeretetet másoktól, légy te magad a szeretet, a figyelem mások iránt, akkor lesz kivel beszélgetni, sétálni. Gondoskodj arról hogy a „szeretet illata” vegyen körül téged, - az emberek rajongani fognak érted.

2015. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
pelgrim ez egy nagy büdös humbug. Nem sikerült megértened szerintem a problémát. HIÁBA kedves, figyelmes az ember a barátaival, ha azok le se szarják és hülyének nézik egy idő után. Az érthetetlen egyszerűen, hogy mi eromlik el..
2015. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg megfojtod őket a fenenagy szeretettel :( Nem szabad semmit várni cserébe. Figyelmet se. Csak légy mindig ott, ha szükség van rád, azt értékelik, és egy idő után maradnak. Ja és nem árt, ha szórakoztató vagy.
2015. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!