Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennek valami lelki dolog...

Ennek valami lelki dolog lehet a hátterében? (többi lent)!

Figyelt kérdés
Nos egy ideje észrevettem magamon hogy sokkal érzékenyebb vagyok,mármint ha valaki durvábban szól vagy csak kívülállóként látom hogy milyenek is az emberek,szívtelen,kapzsik,önző...sosem keveredtem komolyabb konfliktusba,viszont nem jó hogy minden apróság padlóra küld,már utálom az embreket a jövőmmel sem foglalokozom,egyébként 17 vagyok és fiú! Nem tudok rájönni hogy mi lehet velem a baj,és ez bosszant szeretnék megváltozni,koromhoz képest már ezelött is sokkal komolyabb voltam,ezzel tüntem ki a tömegből egyedül,de most a jókedvre egyszerűen képtelen vagyok,se itthon se suliba,folyton ezeken jár az eszem,ha valaki tud segíteni jó lenne ha leírná,vagy csak szimplán személyiség...?

2015. jan. 5. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Csupán ráeszméltél, hogy az emberek milyen gonosz, önző kapzsi lények, ez a szomorú igazság... ez a gond a gondolkozó emberekkel: ők látják a problémákat, ezért folyton ezeken agyalnak, a hangulatukra is rányomja a bélyegét, míg a hülyék vígan élnek tudatlanságban, hisz fogalmuk nincs semmiről így nincs is min problémázniuk.
2015. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre szokták azt mondani ugye,hogy boldog tudatlanság,vagy terhelő tudatosság...csakhát sajna nem rajtunk múlik!
2015. jan. 5. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nos egy ideje észrevettem magamon hogy sokkal érzékenyebb vagyok,mármint ha valaki durvábban szól vagy csak kívülállóként látom hogy milyenek is az emberek,szívtelen,kapzsik,önző..."


Nno. Mielőtt totálisan és visszavonhatalanul elalélnál ennen nagyszerűségedtől, közlöm veled, hogy:

1. Az emberek tényleg önző, szívtelen, kapzsik, meg az összes szutymák dolog, amit még fel lehet sorolni.

2. TE is "csak" emberből vagy. Következtess nyugodtan.

3. Az emberek ugyanakkor önzetlen, jószívű, adakozó lények, pluszban minden egyéb jó tulajdonságuk is megvan.

4. És TE még mindig emberből vagy.


Nahh! Esküszöm, mintha én írtam volna ezt a mar... khmm... kérdést, tizenhét évesen. :)

Egyébként meg fel a fejjel! Ha annyi eszed van, mint nekem volt (TÚL SOK), akkor ki fogod szaszerolni a dolgokat a fenti listából. Hajrá! ;)

2015. jan. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes hívószámon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról, fülkéből is.
2015. jan. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom mi a baj veled. Ugyan az ami velem. Amikor végigolvastam a leírást a kérdés alatt magamra ismertem de tökre komolyan. 17/F
2015. jan. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!