Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi állhat a dolog hátterében?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi állhat a dolog hátterében? Mit csináljak, hogy bátrabb legyen?

Figyelt kérdés
A fiú, aki tetszik, egy évvel idősebb nálam. (Ő 17, én 16.) Nagyon helyes fiú, meg aranyos, tipikus anyuka kedvence, sportos stb. A szüleink jóban vannak, így megtudtam, hogy még sosem volt barátnője. Azt tudom róla, hogy nagyon félénk, meg hogy az egyik barátnőmbe volt szerelmes, akit mindenki ismer, és nagyon szép. Én sem vagyok csúnya, sőt. Néha észreveszem, hogy mikor ránézek, hirtelen elkapja a fejét, láthatóan zavarban van... De nem értem őt. Nagyon helyes, őt is szinte mindenki ismeri, jár bulizni... Miért lehet ez?
2014. márc. 25. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz nála.
2014. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"mi állhat a dolog hátterében?" Milyen dolog? Nincs itt semmi "dolog". Valószínűleg nem mer kezdeményezni, mert mint mondtad félénk ami lehet hogy összefügg azzal hogy még nem volt barátnője. Ha ő nem kezd, de neked tetszik akkor kezdeményezz te. Nincs abban semmi szégyen.
2014. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!