Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy végre megválto...

Mit tegyek hogy végre megváltozzon az életem?

Figyelt kérdés
16/L vagyok.Az apám állandóan kiabál meg veszekszik anyával,és ez engem tönkre tett..az iskolában sem tudom beilleszkedni,rosszak a jegyeim,már nem érdekel semmi..elakartam menni sétálni,de erre azt kaptam hogy megver ha kimerek menni a házból.Senki nem hiszi hogy ilyen,a nővérem külön él már és tőle kértem segítséget de csak annyit kaptam hogy én tuti hazudok..Megakarom változtatni magam.Mert ez így nem élet!Segítsetek.
2015. jan. 5. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy segithetnenk itt kedvesem?
2015. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus esetleg?
2015. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Keress fel egy mentálhigiénés szakembert,ő biztosan tud segíteni.Mindenhol vannak ingyenes pszichológiai és mentálhigiénés tanácsadó helyek.Ne félj segítséget kérni szakemberektől,mert ez így valóban nem élet.Bátorság!Az iskoládban is biztosan van gyermekvédelmis,vele is beszélhetnél, kérhetnél tanácsot,segítséget.De minél hamarabb,mert akár a jövőd is rámehet egy ilyen helyzetre.Pl.: ha a sulit elszúrod emiatt,mi lesz veled a jövőben?Ráadásul olyan mély,lelki nyomokat hagyhat benned egy ilyen,folyamatosan fennálló helyzet,ami a későbbiekben is kihat majd az életed minden területére.Kérj segítséget.De tényleg!És ne itt-személyesen!
2015. jan. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!