Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez menyire megvetendő?

Ez menyire megvetendő?

Figyelt kérdés

Tehát ülök álmoskás fejjel a buszon és a kezem át ért a másik ülésre, arra lettem figyelmes hogy egy fiatal lány rá ült, és nem vette észre.

ezen be pánikoltam hogy ha kiveszem akkor észre veszi és azt hiszi hogy megfogtam.

eközben beszélgetett egy barátnőjével.

Én meg magamba gondolgattam hogy vajon látja hogy nem a helyén van a kezem


Én pont ellenére vagyok az ilyesminek és belölröl bántott a dolog hogy én megvetem azokat az embereket akik szándékosan csinálnak ilyesmiket és pont velem van ez.


végül aztán nem vette észre mert ő szált hamarabb.

és meg nyugodhattam, de olyan rosszul esik.



2015. jan. 10. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Meg kell mondani, hogy bocsi, de ráültél a kezemre.

Nem hiszem, hogy leharapná a fejedet.

2015. jan. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
úristen ezt komolyan kiírtad?
2015. jan. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tehát ezt álmodtad álmoskás fejjel a buszon.
2015. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Szívesen megujjazlak, de tartok tőle elfáradt a kezem. Kezet cserélek, jó?"
2015. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tiszta naturalizmus
2015. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ettől ennyire problémázol mi lesz veled később...
2015. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem megvetendő, nyugi! :)

Majd máskor jobban figyelsz.


Akik meg itt osztják a kérdezőt, azoknak üzenem, hogy sok nő pont egy érzékeny, figyelmes, visszahúzódó pasira vágyik, aki tiszteletben tartja a másik embert, szóval nem kell beszólni neki. Igen, neki ma reggel ez volt a problémája, ha nem tetszik, nem kell olvasni, válaszolni.

2015. jan. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszer alig volt hely a buszon, és felszállt egy nagyon jó alakú lány cicanadrágban. A barátnőjével beszélgetett közbe, és 1 ember állt köztünk. Én kicsit lejjebb fogtam a kapaszkodót, ő pedig neki dőlt a formás kis fenekével. (Régi Ikarus busz volt, szóval még fel is melegítette a fázós kezemet.) Feldobta a napomat.

Ha a kérdező nem lány akkor nem gáz. Én ilyenkor azonnal kirántom vagy szép lassan kihúzom a kezem/táskám/kabátom amire ráülnek. Vagy hirtelen vagy szép lassan, de akkor rögtön, és nem félúton.


Majd amikor egy 80 éves mama ül rá a kezedre akkor aggódhatsz :D

2015. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazából mondhattam volna igen hogy bocsi rá ültél a kezemre, de túl komplikáltam hogy mi lett volna ha letámad "ez a bácsi meg fogta fenekem" aztán mentegetőszhettem volna a mai világba.

meg hasonló nem mertem meg szólalni próbáltam pókerarcot vágni de szerencsére csak 1 megálló helyig tartott kb 1 perc. remélem nem is tűnt fel neki.


igen érdekes hogy ki írtam ilyet valószínűleg ha az én korombeli lány lett volna akkor egyszerűen mondtam volna hogy bocsi, vagy valami, tehát az még ha rosszul is sül el csak maximum perverznek néz oszt helló,


nem tudom én mindég sokat agyalok azokon a dolgokon amit nem szeretek vagy megvetem, rossz szokásom.

2015. jan. 10. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!