Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hírességekért rajongani...

Hírességekért rajongani gyerekes dolog?

Figyelt kérdés

Én lassan 19 leszek, de kb. az egész napomat azzal töltöttem ma, hogy a kedvenc bandámról néztem interjúkat és vicces videóösszeállításokat, szeretnék mindemt tudni róluk.

Ha eljutnék egy koncertjükre, biztosan odáig lennék, és végig sikítanék, énekelném a dalaikat.


2015. jan. 10. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
A rajongás nem gyerekes, az a gyerekes, ha "szerelmes vagy" valamelyik bandatagba.
2015. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

19 évesen még belefér elvégre hiába vagy nagykorú azért még mindig nagyon fiatal vagy és ez is benne van a pakliban.

És rajongani egész életben lehet.

A kérdés, hogy meddig fajul ez a rajongás.

Ha érdekel valami akkor, miért ne nézegethetnéd szabadidődben?

Én 40 éves nő vagyok és nekem is vannak kedvenceim.

Ha nincs semmi a tv-ben akkor irány a net és koncerteket nézek, dokufilmeket, interjúkat, stb.

Aztán lefekszek és kialszom. Nem ezek körül pörög az agyam egész nap csak egy kis szórakozás az egész.

Én pl. még kamaszkoromban sem voltam az a tipikus hisztérikus, sikítozó rajongó.

Én nem lettem volna képes beállni egy tömegbe és eszelősen sikítozni, zokogni.

Munkám során találkoztam híres emberekkel - magyarokkal természetesen - de én még egy autogramot sem mertem kérni tőlük mert nem akartam zavarni őket.

Szerintem minden ember elszórakoztatja magát valamivel a neten tök mindegy hány éves.

2015. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!