Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SEGÍTSÉG! Valaki, akit bántalm...

SEGÍTSÉG! Valaki, akit bántalmazott a férje, barátja?

Figyelt kérdés

Barátnőmet féléve veri a barátja, szegény nagyon szerelmes... tudnátok segíteni, hogy észhez térítsem? a srác őrült, bántja lelkileg is, testileg is... tanácsokat szeretnék

előre is köszönö



2015. jan. 11. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

A nők jórésze mazochista, ez köztudott, honnan tudod, a barátnődnek mi a jó?

Azért, mert neked más elképzelésed van egy kapcsolatról, nem biztos, hogy jogod van beleszólni.

2015. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amíg a barátnőd nem fogja fel, hogy ő áldozat a kapcsolatban, és nem tesz ellene semmit addig nem is lehet rajta segíteni.
2015. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos aki magától nem jön rá hogy probléma van, azzal nem lehet mit tenni, te nem tudod őt megmenteni...

Emlékszem, talán tizenakárhány éve volt egy műsor amelyben elmesélték hogy egy nőt tizenakárhány éve vert az élettársa, legutoljára úgy megverte hogy kórházba került és alig tudták visszahozni az életbe, mert órákn át verte, beszélni is alig tudott a riportban és amikor megkérdezte a riporter hogy "ezekután visszamegy az élettársához?" az volt a válasz hogy hát persze, hiszen szereti, mit tehetne ezekután már vele rosszabbat, stb.

2015. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A [link] oldalon szétnézhetsz ill. beszélhetsz is velük ha gondolod. Ez jutott még eszembe.

Hármas voltam.

2015. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nem léptél le az első pofonnál, hanem azóta is tűröd, akkor vele fogsz maradni örökre, mert "szeret".

Vagyis a barátnőd persze...

2015. jan. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nézd, ez - amíg valamelyikük nem kér segítséget - a kettejük dolga.


(Pláne, ha az általad elmondottak szerint a lány is pozitívan áll a kapcsolathoz.)

2015. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
félreérthetően írtam ki ezek szerint, szenved és ki akar lépni, sokan sír és már altatókat szed... szerelmes de ő is látja hogy ennek így semmi értelme, csak fél
2015. jan. 11. 18:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Keressen olyan szervezetet amely a bántalmazott nőkkel foglalkozik és kérjen segítséget. Fentebb ajánlottam egy honlapot.
2015. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen ,szervezet,mert speciális segítség kell ahhoz,hogy egy ilyen kapcsolatból ki tudjon lépni egy nő.Szerintem abban tudod támogatni őt,hogy segítesz neki eljutni,legalább a kapcsolat felvételig.Meg érdemes elolvasnod a honlapot,mert jobban megérthető,miért nem olyan egyszerű ez az egész.
2015. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

igen, de én Dániában élek és ő nem is magyar szóval nem tudom... valakinek nem volt valami ilyesmi tapasztalata?

a srác megüti sárba tiporja a lányt és utána hagyja sírni órákat... majd mikor a barátnőm végre lelépne akkor a srác elkezdi hívogatni meg minden, hogy ő mennyire szereti... és a lány is szereti őt de ez nem normális akkor sem.. próbálom ráébreszteni csak valami tanácsot szeretnék! köszönöm az eddigieket.. az elsőnek pedig üzenem, hogy pszichiáternél a helyed

2015. jan. 11. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!