Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet előre kiszúrni...

Hogyan lehet előre kiszúrni azt ha egy agresszív emberrel van dolgunk?

Figyelt kérdés

Mik az ismertetőjegyei a bántalmazó ffiaknak, ill milyen korai árulkodó jelek vannak? Mennyi ideig működik az alakoskodásuk és mivel/hogyan tudnak megtéveszteni másokat? Milyen jelekre érdemes odafigyelni a kapcsolat korai szakaszában? Egyszer már megégettem magam, és nem szeretném mégegyszer. Hallani olyan történeteket bántalmazott nőkről ahol csak évek után kattan be a férfi és kezdi bántani a párját. Mégis hogyan lehetne ezeket már az elején kiszűrni?

Köszönöm a valaszokat!

N



#agresszió #bantalmazott nok
2014. dec. 9. 22:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
7%
Balra fésüli a szemöldökét!
2014. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Azt, hogy évek múlva bekattan-e vagy sem azt szerintem sehogy, ha ilyen későn történik akkor a kiváltó oka is valami későbbi esemény.
2014. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
14%

Kopasz fej, katonamintás ruha, dögcédula, vörös fej, nyakon kidagadó ér, üvöltés, fegyverek imádata.


vagy


Vékony, cingár vagy éppen túlkövér beesett szemű valaki, sápadt, nem jár el otthonról, kétértelmű és furcsa szövegei vannak, gyakran álmodik őrült dolgokat, félelemetes hanszíne van.

2014. dec. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Hát azért sokat elárul az ember beszéde, hanglejtése, gesztusai, másokhoz (nem hozzád) való hozzáállása, stb.
2014. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Koszonom, ink viselkedesben megnyilvanulo dolgokra gondoltam. Engem egy 170cmes "gyerek" bantalmazott, innenton kezdve ez a kopasz fej dogcedula stb altalanositas nem annyira fogott meg.
2014. dec. 9. 22:54
 6/25 A kérdező kommentje:
Sokszor vagyok sapadt de nem vagyok agressziv!
2014. dec. 9. 22:56
 7/25 A kérdező kommentje:
Mi van akkor ha masokkal pl fllegma es bunko de velem ellekezoleg szepen beszel es turelmes, stb?
2014. dec. 9. 22:56
 8/25 anonim ***** válasza:

7. Ez tipikus tünet! Most még kedveskedik, de ha alapból bunkó. agresszív másokkal, veled is az lesz egy idő után, mikor már megszerzett magának.

Ne ess abba a hibába, hogy "majd az én kedvemért megváltozik".

2014. dec. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

A 3-as jó nagy fa.zságokat ír.

Ezek szerint,mert kopasz vagyok,mivel hullik a hajam és lőtérre járok,mert ez is egy sport,én egy agresszív állat vagyok.-.-

Ez kb. olyan,hogy az fps típusú pc-s játékok tesznek pszihopatává.Lol!!!

2014. dec. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Agresszivnak nem mondanam, de pl a testvere (fiatalabb fiu) ha bent gepezik a szobaban akk eleg csunyan raszol h mi ez s budos miert nem szelloztetsz, jolenne ha kimennel mar stb. Fa*zert kell estig gepezni ba..eg, meg ne pofa**al vissza.

Ebbol nem tudtam eldonteni h azt elvezi o az idosebb v mivan ilyenkor.

mkinek ment a zold, a lepontozo egy gyoker lehet.

2014. dec. 9. 23:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!