Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged zavarna ha olyan orvos...

Téged zavarna ha olyan orvos kezelne vagy vizsgálna, akinek tetoválása van?

Figyelt kérdés
Kevéssé biznál benne,esetleg megtagadnád,hogy ő kezeljen?

2015. jan. 16. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem, de inkább tetováltass magadra olyan helyen, ahol el lehet takarni.
2015. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

tuttti mert tatoovalasa sak a butha embreknek van!!4!44

kolompar gaspar 12/f

2015. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Furcsa, de én jobban örülnék a tetkós dokinak mint a tetkótlannak. Ettől olyan "jófej" benyomást keltene, meg eleve mióta láttam a Lost c.sorozatot bírom a tetkós orvosokat :DD meg amúgy nàlam a bizalom nem ettől függ, hanem hogy megbízható feje van e, és azzal kezdi e a kezelést h "Mennyi pénzed van?" vagy azzal h "Hogy vagy?"
2015. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Feltételezném, hogy úgy lett orvos, hogy elvégezte a szükséges egyetemet, iskolákat, gyakorlatokat, így felőlem a Feszty-körkép is rajta lehet a hátán, nem befolyásolja a szimpátiámat.
2015. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

engem nem zavarna,de a feletteseidet és az előmeneteledet lehet hogy befolyásolni fogja,ha alkaron,nyakon,kézfejen ruhában is látható helyen van.

vállon felkaron elfogadottabb a test többi részen meg ruhában úgy sem látszik.

2015. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én bízom az orvosokban, akárhogy is néznek ki. Nagyon kemény munka elvégezni az egyetemet, sok évnyi tanulással jár, buta lennék ha egy tetoválás miatt elítélném. Persze az sem mindegy hogy milyen, azért egy nagy horogkereszt a homlokán lehet elriasztana.
2015. jan. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 SzilKa ***** válasza:
egyáltalán nem zavarna, sőt, talán még több bizalommal is lennék felé.
2015. jan. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

de szoc kör kérdése is.

mert egy külvárosi kórházban még jól is jöhet,hogy nah ez egy laza doki.

de ha elmennél egy magánkórházba a rózsadombon,vagy abba az épülő új magánklinikába,akkor a felső elit aki oda jár majd és milliókat hagynak ott,ők pronyónak néznének téged ha egy nagy halálfej lenne mondjuk az alkarodon és ott bizony simán lennének olyanok akik elutasítanának téged.

2015. jan. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az utóbbi években csak fogorvosnál voltam. Fájt is, nem kicsit, meg paráztam is, szóval kb. három feje is lehetett volna a dokinak, fel sem tűnt volna. Szóval ez a helyzet. Csak úgy brahiból nem járok orvoshoz, ha meg valami bajom van, akkor nem azt fogom nézegetni, hogy ki hogy néz ki.

(Mondjuk én szertem a minőségi tetoválásokat, de még így sem mozdítaná sem negatív, sem pedig pozitív irányba a véleményemet.)

2015. jan. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, én rezidens koromban zöld hajjal mászkáltam, de ez Németországban volt, és lány vagyok - sajnos Magyarországon a szubkultúrát sokan a kulturálatlansággal keverik. Szóval attól függ, hol akarsz orvos lenni.
2015. jan. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!