Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkók a dohányosok?

Miért ilyen bunkók a dohányosok?

Figyelt kérdés
Ha megyek az utcán, megállok egy lámpánál, szinte mindig mellém vagy elém áll egy bagós ember. Ilyenkor megkérem szépen, hogy álljon arrébb, mert zavar a füst, ő meg elkezd velem ordibálni, hogy mit képzelek magamról, hogy leszólom ezért. A buszmegálló dettó, pedig ott még tiltva is van. Miért nem gondolnak arra, hogy mások egészségét nincs joguk tönkretenni?

2015. jan. 17. 17:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Állj arrébb te és akkor kikerülhető a konfliktus. :D
2015. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden dohányos ilyen. Mellém még sose állt oda senki sem füstölni.
2015. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De az ő kezében van cigi, nehogy már én ugráljak ezért!
2015. jan. 17. 17:57
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem minden dohányos bunkó. Viszont az utcákon, pláne buszmegállóban szinte csak bunkókat fogsz találni, mivel aki nem bunkó, az tudomásul veszi, hogy nyilvános helyen illetlenség és/vagy tilos rágyújtani.
2015. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Közterületen ha nem buszmegállóban, vagy valamilyen bejárat előtt áll, akkor joga van dohányozni. Azt azért nem hiszem el, hogy ez rendszeresen megesik veled. Ha igen, gondolhatnál arra, hogy te állj arrébb pl a zebrás esetben. Minek a konfliktus? A buszmegállóban udvariasan fel kell hívni a figyelmét arra, hogy ott nem gyújthat rá. Ha erre kiakad, akkor az őt minősíti. Hívj egy rendőrt, ha gondolod, megvárni úgysem fogja.
2015. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 nagyonhülye válasza:
40%
Ennyi erővel nehogy már ő álljon arrébb mert nem szereted a füstöt...
2015. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Tényleg nem mindegyik bunkó, ismerek normális dohányost, de sokan azok.
2015. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem ítélem el a dohányosokat, sőt, sok barátom van, aki szívja, de akkor is, egy kicsit tekintettel lehetnének a nemdohányzó társadalomra!
2015. jan. 17. 18:01
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem bunkók. Utcán még nem volt sose ilyen konfliktusom senkivel sem.

Társaságban is meg szokták kérdezni, hogy rágyújthatnak-e, vagy félre vonulnak, vagy ha szabadban vagyunk, akkor úgy fújják a füstöt, hogy ne menjen másokra.

Én legalábbis ilyen emberekkel vagyok körülvéve :)

2015. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

"De az ő kezében van cigi, nehogy már én ugráljak ezért!"


Dohányozni nem illegális. A dohányos is ember, pont annyi lába van, mint neked. Te elítéled, lenézed, te dolgod. De azt ne várd már, hogy előtted fognak hajlongani és hason kúsznak arrébb, amiért te vagy az egészség szobra, a szűz tüdejű ember. Egymás mellett élünk, mindenki engedhet a másiknak. Nem igaz, hogy 3 lépésbe belehalsz. Itt nincs olyan, hogy ő az alávalóbb, ezért ő megy arrébb.

(a buszmegállókra és tilos helyekre ez nem áll, de a többire igen)

2015. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!