Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz, ha megkérdezi...

Nagyon gáz, ha megkérdezi tőlem vki hogy xy utca vagy ez meg az hol van egyszerűen hebegek habogok, alig tudom elmagyarázni, pedig tudom!?

Figyelt kérdés

Mai napon is megkérdezték,hogy merre van a vasút állomás.Tudtam hol van,csak gondolkodtam és nagy nehezen eltudtam mondani,bár lehet nem nagyon értették.

Pedig amúgy nem félek az emberektől vagy ilyesmi.Meg bármi másról tudok beszélni.De hogy mi merre van azt nem.Egyszer volt,hogy olyan utcát kerestek ahol speciel a mamám lakik,de nem tudtam el mondani,így inkább azt mondtam nem tudom merre van :/


Csak én vagyok így?

Pedig tájékozódás szempontjából szinte elsőre oda találok ha térképen megnéztem 1x-2x vagy ha nekem elmondják szóba egyből megtalálok mindent,de én nem tudom elmagyarázni.


2015. jan. 17. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül, szerintem azért van, mert hirtelen kell válaszolni olyan kérdésre, amire az ember egyáltalán nem számít, sőt gondolataiba merülve még ara se, hogy egyáltalán kérdezni fognak tőle valamit. Ha adnának csak egyetlen percet anélkül, hogy a képedbe lihegnének arra, hogy végiggondold, elképzeld magadban, makogás nélkül el tudnád mondani.
2015. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Általában kutyasétáltatás közben kérdezik meg amikor inkább a kutyáimmal vagyok elfoglalva.


De igazad lehet.A semmiből megállítanak és kérdeznek.Nekik meg viszonylag gyorsan kell a válasz.


Mondjuk akkor egyszerűbb ha vkivel vagyok,mert akkor míg esetleg ő makog én gondolkozok és ketten össze hozzuk :D

2015. jan. 17. 20:56
 3/5 anonim válasza:

Velem is ez történt, hogy csak makogtam, végül azt mondtam: Huh, hát hogyan magyarázzam el...? Egy pillanat...

Tökéletes időhúzásra míg összeszedem a dolgokat.:)

2015. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha éppen van idő rá,mondjuk kutyasétáltatás közben,akkor elindulok arrafelé,úgyis mindegy,hogy merre megyek,és egy darabig elkísérem,hogy csak az egyenes utat kelljen mutatni.
2015. febr. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen csak ha ők autóval vannak akkor nehezebb.


Volt mikor gyalog egy néni kérdezett meg őt el is kísértem egy jó darabon,volt időm meg tényleg mindegy merre sétálok.

De ha kocsis állít meg az másabb :/

2015. febr. 7. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!