Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik alig éreznek, mesélnétek...

Akik alig éreznek, mesélnétek magatokról?

Figyelt kérdés
akik már érzelmileg kész vannak. Akik alig éreznek jót és rosszat elmesélnétek az élettörténeteket röviden?

2015. jan. 18. 02:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hat en mar kiskoromban is nagyon sokat foglalkoztam a verrel, meg a halallal, teljesen nyugodtan vegigneztem 5-6 evesen egy horrorfilmet, amiben mindenkit legyilkolnak es mai napig imadom az ilyeneket, az apam egy alkoholista, mindig is az volt, sok testverem van es nem vagyunk a legjobb anyagi helyzetben, most vagyok kilencedikes es az osztaly nagy resze utal, az erzeseimrol annyi, hogy csak a gyuloletet es a duhot ismerem konkretan. Nem erdekel mas ember, egyutterzes 0, sajnalnk szinten nem tudok senkit, meg az allatokat sem, egyedul talan az anyam es a testvereim irant vagyok kepes erezni barmit is. 14/L
2015. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy alapbetegség miatt állandóan kapom a beszólogatást a "kedves" emberektől. Emiatt majdnem teljesen sikerült elhidegülnöm az emberektől, és az a kevés jó dolog, ami történik velem nem úgy élem meg, mint egy "tökéletes" ember. Nem tudok örülni szívből semminek és senkinek. Szóval ennyi.
2015. jan. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia, én nem tarozok az alig érzők táborába, de nagyon jól tudom kontrollálni az érzelmeimet. Sajnos az életben több fájó esemény hatására - megtanultam őket uralni, ki-be kapcsolni. Megtanultam azt mutatni, hogy nem érzek semmit, hogy észre sem veszem a körülöttem zajló dolgokat.


A bökkenő csak az volt, hogy olyan dolgokat kezdtem el tenni, melyek nem voltak rám jellemzők. És elgondolkodtam magamon, mondtam, nem te nem ilyen vagy... Ha ezt alkalmazod, pszichopatává változol.


Ezzel azt akarom mondani, hogy nagyon tudom kontrollálni magam, erős vagyok lelkileg, idegen ember - sőt senki sem tud fájdalmat okozni, ha nem akarom...

Viszont azonban tudom, hol a határ, és meddig szabad elmennem ezzel a módszerrel.


És nem, nem sosem akarok érzelmileg kész lenni teljesen, mert az már nem én vagyok! :)

2015. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!