Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tud egy egészséges ember...

Hogy tud egy egészséges ember öngyilkosság nélkül meghalni kb 35-40 évesen?

Figyelt kérdés

Sikeres szeretnék lenni, sokat tanulok olyan munkát szeretnék majd amivel sok pénzt keresek és boldogan élek.

De nem szeretnék megöregedni, de öngyilkos sem lehetek hogyan tudnám feláldozni magam úgy hogy nem öngyilkosságot követek el hanem csak segítek valakin például?


2015. jan. 20. 10:25
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Nem tudom hova kerültem ? Mi folyik itt ? Jódolgodban nem tudod mit csinálj ? Menj el egyet sortolni ,jól izzadj meg ,érezd ahogy folyik a vér az ereidben ,utána zuhanyozz le ,dőlj ki a fáradtságtól ! Nézz már a tükörbe ,mit látsz ?

Nagyon nem normálisak az ilyen gondolatok ,ezt tudod ?

Nem hallottál arról,hogy minden kornak megvannak a szépségei ,nem akarod látni az unokáidat ?

2015. jan. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Sportolok egészen kiskorom óta:) Már-már unalmas mennyi mindent csináltam. Most csak kondizom és futok meg igyekszem egészségesen táplálkozni.

Amiket mondtatok jónak tűnnek.

2015. jan. 20. 12:01
 23/35 A kérdező kommentje:
Minden kornak megvan de a legjobb akkor is max 40 éves korig onnantól már csak öregszünk, lomhábbak leszünk és gyengébbek...ez tény.
2015. jan. 20. 12:02
 24/35 A kérdező kommentje:

Csak azért élni olyan sokáig hogy éljek?

Miért nem inkább a csúcson lép tovább az ember? Amikor a legjobban megy minden és nem öregségben szenvedve hal meg ahogy vonszolja magát napról napra egy törékeny és gyenge testben.

2015. jan. 20. 12:04
 25/35 anonim ***** válasza:
40 éves gazdag pasiként még simán lehet 25 éves barátnőd, ez nem elég?
2015. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
De én már nem vagyok annyi:) És különben sem arra megyek hogy minél több nőm legyen és minél fiatalabb..elég egy akit szeretek és szül nekem gyermeket.
2015. jan. 20. 12:17
 27/35 A kérdező kommentje:

És koporsóban sem utolsó sor hogy jól fogok kinézni, főleg ha nem egy vén trotty fekszik benne.

Most vagyok 20 éves még egyszer ennyi nekem elég, ha ezalatt az idő alatt sikerül elérnem amit akartam biztos kimegyek egy háborúba.

2015. jan. 20. 12:18
 28/35 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem is elég 40-50 év egy embernek, de majd ha annyi leszel, akkor úgyis másképp fogod gondolni. :D
2015. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Ha tényleg van rá keret lehet autó vagy motorversenyző is. Akiben nincs halálfélelem könnyebben győz, de nagyobb eséllyel meg is hal. Lásd: Senna.
2015. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Katona csak abban az országban lehetsz, ahol van állampolgárságod is.
2015. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!