Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tud egy egészséges ember...

Hogy tud egy egészséges ember öngyilkosság nélkül meghalni kb 35-40 évesen?

Figyelt kérdés

Sikeres szeretnék lenni, sokat tanulok olyan munkát szeretnék majd amivel sok pénzt keresek és boldogan élek.

De nem szeretnék megöregedni, de öngyilkos sem lehetek hogyan tudnám feláldozni magam úgy hogy nem öngyilkosságot követek el hanem csak segítek valakin például?


2015. jan. 20. 10:25
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Igazat szólsz
2015. jan. 20. 13:16
 32/35 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak provokálni akartál minket és nem gondoltad komolyan a kérdést.Gondoltad,feldobsz egy jó témát és valóban el is érted ,sokan reagáltak.
2015. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Ha így volna, akkor nem köszöntem volna meg a válaszokat, szerintem.
2015. jan. 21. 10:14
 34/35 anonim válasza:
sehogy
2015. jan. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
de a futurológusok szerint 30-50 év múlva kiküszöbölhető lesz a halál és már most valamelyik csecsemőben ott van az első 50000 éves ember. Meg simán beüthet 20 év alatt a gépi szingularitás ami kb. hozza magával a halhatatlanságot. Képzeld el! Egy mátrix szerű világban akár élhetsz csak 25 éves korodig is, aztán még 10x... És a (valamilyen) vallásosaknak be lesz vezetve az eutanázia. :D
2015. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!