Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Csak velem van úgy, hogy...

Csak velem van úgy, hogy születésnapom kor teljesen magam alatt vagyok és szomorú? És miért lehet ez így?

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 20:49
 1/7 anonim válasza:

En sem vagyok ezen a napon felhotlenul boldog.

A tavalyi szulatesnapomon nagyon szomoru voltam,meg sirtam is:(

Sajnos a kerdesedre nem tudom a helyes valaszt,de azert irtam ,hogy tudd nem vagy ezzel egyedul.

Nalam valoszinu a kor elorehaladtaval ,40 voltam tavaly,es a mindennapok problemai mar nem teszik lehetove,hogy olyan nagyon boldog es vidam legyek mondjuk mint 30 evesen.

Te milyen idos vagy?

Mit erzel ilyenkor?

Miert vagy szomoru?

2015. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most leszek 15. De az a baj, hogy mindenki elvan mással foglalkozik össze vissza kapkodnak hogy minden jó legyen, de nem velem foglalkoznak
2015. jan. 15. 07:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm is ilyen cipőben jár: megcsinálják a bulit, a tortát, a díszeket, ÉS MEGHÍVJÁK A LÁNY SZÜLEINEK A BARÁTAIT. Persze mindenki jól érzi magát, kivéve a lányt, és körülbelül mindenki letojja mi van vele.
2015. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, így 61 évesen. Még kimondani is szörnyű.
2015. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Juliusz48 válasza:
Valószínűleg azért vagy szomorú, mert nem látod mit értél el az elmúlt év folyamán, és nincs elötted cél a következő évekre. A körülötted élők, pedig el vannak foglalva saját magukkal, amihez a te szülinapod is csak sorminta. találj magadnak célokat, és érezd magad jól, ne csak mások szülinapján.
2015. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az is lehet problema, hogy rejtett elvarasaid vannak a szulinapoddal kapcsolatban. Kikurtolni nem szeretned, hogy neked pont aznap van a szulinapod, de szeretned, hogy a korulotted levoknek eszebe jusson es felkoszontsenek, kedvesek legyenek veled. Talan kimondottan egy szemelytol varod, hogy felkoszontson es felsz, hogy elfelejti es ezert vagy frusztralt, ideges. Vagy az elmult 1-2 evben volt valamilyen rossz elmenyed a szulinapoddal es meg mindig zavar.
2015. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én azért vagyok szomorú, mert minden születésnap az idő múlására emlékeztet. Annak meg minek örüljek? Öregedés, fiatalság elmúlása, halál közeledése. Ezek mindig jobban eszembe jutnak ilyenkor. Az lenne a fura, ha örvendeznék.

Erre tett még rá anyám mindig egy lapáttal, aki azt mondta mindig a születésnapomon, hogy "Nem mondok én már semmit..." és lesújtóan legyintett.


Kicsit eltérve a kérdéstől, szerintem a nagy születésnapi örvendezésnek, dínom-dánomnak az az eredete, hogy régen, amikor 30valahány év volt az emberek átlagéletkora, akkor örülni kellet minden évnek, ami megadatott.

2015. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!