Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van, hogy a férfiak a...

Miért van, hogy a férfiak a kifejezetten szép lányokra is azt reagálják itt gyakorin, hogy elmegy, tucatszép, stb?

Figyelt kérdés
Itt minden férfi Brad Pitt hasonmás? Vagy milyen nektek a szép nő, komolyan :D
2015. jan. 26. 14:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
2015. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Arrol hallottal mar hogy az izles az szubjektiv? Ami neked kifejezetten szep az nem tizenketto egy tucat.


Fuggetlenul attol hogy Brad Pitt vagyok vagy nem.

2015. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hát igen.. :D
2015. jan. 26. 14:58
 4/27 A kérdező kommentje:
Igen ezt is megértem...
2015. jan. 26. 14:59
 5/27 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy amit te kifejezetten szépnek találsz, azt másik 99,9% nem. Tudod, ízlések és pofonok ;)
2015. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Linkelhettek az ízléseteknek megfelelőt, kiváncsi vagyok.
2015. jan. 26. 15:02
 7/27 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagyunk Brad Pittek. Sőt. :)


Jól kinéző lányokból errefelé tényleg Dunát lehet rekeszteni.

Csak hát ez még kevés az üdvösséghez. Viszont ismeretlenül mást nemigen tud mondani az ember fia, amit lát: azt, hogy az illető lány szép.

2015. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%
nekem általában nem tetszik az egoista csücsörítő nagyképű IQ nuku p1cs4...és sajnos itt elég sok képen ilyet látni...van ahol normális kedves lány képe van, ott főleg azt mondják átlagos, de nem, hogy tucat...
2015. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez, hogy ki a szép lány, meg ki nem egy elég szubjektív dolog. Amit manapság rengetegszer látok, az az, hogy egy lány nem az alapján szép vagy csúnya, hogy vaéójában milyen, hanem hogy mennyire felel meg egy bizonyos divatos stílusnak. Ha 40 kilós, csípőnadrágos, kirakott mellű, műhajú-műbarna csücsöri, akkor az szépnek számít. Viszont ha tényleg szép arca, arányos, jó alakja van, de mondjuk más stílusban öltözködik, máshogy sminkel, más szubkultúrához tartozik, akkor már fúj, ronda.

Én hetroszexuális nő vagyok, de szerintem pl. egy kitetovált rockabilly csaj sokkal szebb tud lenni és sokkal érdekesebb és egyedibb, mint egy milliomodik műanyag selfie rémség.

2015. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Ez a legnagyobb hülyeség, hogy különbözik az ízlésünk. Ha ez így lenne, senkinek nem lennének exei. Egyes nőket több millióan tartanak szépnek, míg vannak olyanok akiket senki. Miért van az, hogy az osztályba mindenkinél csak 1-2 jó csaj/pasi volt, a többi elment, és szintén 1-2 embert pedig még bottal se...

Egyedül a tökéletes álomideál más mindenkinél.


Manapság én is csak 2 féle embert ismerek. Az egyik nem ad magára, de ő a "normális" a másik pedig túl sokat ad magára és k*rvás vagy b*zis.


Az kéne, hogy egy nap mindenki úgy induljon el otthonról ahogy felébredt, ugyan abban a ruhában., különleges smink vagy haj nélkül.

2015. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!