Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van, hogy a férfiak a...

Miért van, hogy a férfiak a kifejezetten szép lányokra is azt reagálják itt gyakorin, hogy elmegy, tucatszép, stb?

Figyelt kérdés
Itt minden férfi Brad Pitt hasonmás? Vagy milyen nektek a szép nő, komolyan :D
2015. jan. 26. 14:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Akkor, ha van barátod, legyél boldog vele, mi a túrót érdekel téged más férfiak véleménye idegen nökröl?
2015. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Sok minden érdekel, néha beleszoktam olvasgatni a kérdésekbe. Ez volt az észrevételem és feltettem egy kérdést, ennyi.
2015. jan. 26. 20:02
 23/27 Firedoom ***** válasza:

"Miért van, hogy a férfiak a kifejezetten szép lányokra is azt reagálják itt gyakorin, hogy elmegy, tucatszép, stb?" -> "Oltogasd a kérdezőt verseny" natessek.

Igen a szépség szubjektiv, !de! valoban vannak olyan ferfiak es nok akire nem sok ember fogja ramondani, hogy szep. A szornyu igazsag ez. Mindenesetre minden ember ugyan olyan értékes es átlagban esélyt sem adnak a többieknek.

Nekem sem tetszenek a divat 3,14csak de ok is lehetnek ugyan olyan normalisak. A nok nem ugyan olyannak látják a ferfiak noidealjat mint a ferfiak. Es forditva. Korul irni korul lehet, de nem mennénk vele semmire.

Részemről az ideális: Inkabb legyen aranyos, mint szep. Ne legyen nagyszaju, lehet csöndes is, de legyen meg a salyat véleménye es el is mondja. Hosszu hajú, mek szemű... Lényegtelen. Akar festheti is magat. Ne napi 2ht, csak ízlésesen. Lehet mukorme, festheti a hajat stb. csak legyen salyat stílusa es egyénisége.

2015. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Meg hogy jön ilyenkor ide, hogy mit tettem le az asztalra? Képzeljétek el, éppen folyamatban van, amióta élek mindig jól tanultam, és ez most is így van, pedig már nem középiskolás vagyok.A szüleim nem kőgazdag emberek, akiktől karácsonyra iphonet kapok, sőt nem is gazdagok. Teljesen mindegy, ilyen dolgokon nem fogok kiakadni.
2015. jan. 26. 20:15
 25/27 anonim ***** válasza:

Hali, most láttam meg a kérdésedet és elolvastam az eddigi kommenteket. Nem tudom hogy vársz-e még véleményeket, de ha kíváncsi vagy az enyémre, akkor leírom.


Én sem vagyok egy adonisz, sőt, inkább egy teljesen átlagos srác. Az utóbbi 3 évben egyetlen lánnyal sem voltam. Ettől függetlenül ha egy lány feltesz magáról egy képet és megkérdi hogy szerintünk hogy néz ki, akkor én őszintén elmondom neki amit látok. Ha szerintem túlsúlyos, akkor azt is megjegyzem, ha kérdi hogy pontozzam, akkor pontozom. Nem fogok neki csak azért több pontot adni mint amennyinek látom, mert az utóbbi 3 évben nem volt egy kapcsolatom sem.


20/f

2015. jan. 27. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nálam elég nagy különbség van a kifejezetten szép és a tucatszép, vagy ,,elmegy" között. Pontozásnál az elmegy 4-5 (ide tartoznak nálam a túlsúlyos szép arcú, vagy a nekem nem igazán tetsző arcú, de jó alakú lányok) a tucatszép az a 6-7 (nekik már jó alakjuk van és az arcuk is szép, azonban az utcán el tudok menni mellettük anélkül, hogy úgy érezném: vissza kell fordulnom), a kifejezetten szép az a 8-as, ő utána már megfordulok az utcán is, a gyönyörű pedig a 9-es. Ezek a lányok azok, akiket ha megláttam valahol, még napokig képes vagyok azon gondolkozni, hogy vajon merre tarthatott, mi lett volna ha megszólítom, stb.
2015. jan. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, teljesen korrekt. Megy a zöld :-)
2015. jan. 27. 11:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!