Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van, hogy a férfiak a...

Miért van, hogy a férfiak a kifejezetten szép lányokra is azt reagálják itt gyakorin, hogy elmegy, tucatszép, stb?

Figyelt kérdés
Itt minden férfi Brad Pitt hasonmás? Vagy milyen nektek a szép nő, komolyan :D
2015. jan. 26. 14:49
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem, csak arra, hogy átlagon alatti férfi ne kritizáljon már másokat. :D
2015. jan. 26. 18:23
 12/27 anonim ***** válasza:

Az ide feltöltött képeken a csajok többségéről vagy az süt, hogy egy ostoba ribi, vagy divatmajom, vagy kövér.


Egyébként az én álomnőm így néz ki:

[link]

2015. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

"Nem, csak arra, hogy átlagon alatti férfi ne kritizáljon már másokat. :D"


Erről meg az a véleményem, hogy az egyetlen jó dolog a liberalizmusban a szólásszabadság, milyen jogon döntöd te el, hogy ki kit kritizálhat, kinek képzeled te magad?! És mielőtt belém kötnél, nem vagyok átlag alatti. :-P

2015. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem képzelem senkinek magam, és nem kötök beléd. Te tudod, neked mi az átlag.
2015. jan. 26. 18:31
 15/27 anonim ***** válasza:
Akkor milyen jogon akarod megmondani, hogy ki kit kritizálhat?
2015. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Semmilyen jogon nem akarom megmondani. :D Képzeld el, nem egy olyan kérdést láttam már, hogy egy amúgy szép arcú, csinos lány, akinek van egy kis felesleg a hasán, már le van szólva. Vagy nem szép a vádlija, vagy mittudomén. :D Kiváncsi lennék mindőtökre, meg arra is, hogy az utóbbi 3 évben hány nővel voltatok. :D
2015. jan. 26. 18:36
 17/27 anonim ***** válasza:
48%

Nem voltam semennyivel sem, mert nő vagyok és a pasikat szeretem, de a nyafka hercegnőket utálom, akik feltöltik magukat az internetre, várják az egó hízlalást, aztán ha nem azt kapják, akkor megy a hiszti, mert a pasik oooolyan diiiisznóóóók.

Attól, hogy bedobtok egy ilyen ostoba "persze, mert nektek nem jut nő" kommentet, attól még ugyan olyan kövér, önbizalomhiányos, butuska tyúkok maradtok.

2015. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez nem talált. :) Még soha nem töltöttem fel magamról ide képet, és a közösségi oldalamon is csak a barátommal szoktam már legalább 3 éve. A 174 centi 55 kg-mal tényleg kövér vagyok, és valószínű az értelmi szintem is a béka feneke alatt van. Tudod, aki ide ír és kommentel, nem feltétlenül kövér, önbizalomhiányos idióta. De te biztos magadból indulsz ki.
2015. jan. 26. 19:42
 19/27 anonim ***** válasza:

"Kiváncsi lennék mindőtökre, meg arra is, hogy az utóbbi 3 évben hány nővel voltatok. :D"


Ó nálad a férfi mértéke az, hogy hány nővel volt? Húú bizonyára értékes nő lehetsz, véletlenül sem tucatliba.


Egyébként egyetlen nővel voltam, de ő értékes ember volt. Én meg arra lennék kíváncsi, hogy mit raktál le eddig az életben aranyom, és miért küzdöttél meg... Szerintem semmit.

2015. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Még véletlenül sem vagyok az, és képzeld semmivel nincs több alám téve mint anno vagy most alád van (nem tudom hány éves vagy). Nincsenek és nem is lesznek drága ruháim se műkörmöm vagy hasonlók, amitől szerintetek egy nő tucat lesz. És attól, hogy jössz az aranyos és társai lekicsinylő megszólításokkal, még nem fogom rosszabbul érezni magam, mert marhára nem ismersz. És hogy tudd, nem vagyok tizen éves, és az első a mostani barátom. Még fent vagyok egy darabig, úgyhogy még van időd porrá oltani, csak tessék. :)
2015. jan. 26. 19:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!