Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért cikizik azokat a férfiaka...

Mért cikizik azokat a férfiakat akik ilyenek?

Figyelt kérdés
A nőjét a tenyerén hordozza és mindenben a kedvében jár és védelmezi ápolja ha beteg folyton aggódik érte és mindenben a véleményét kéri számára az a legfontosabb ami róla szól.

#nők #férfi #szerelem #párkapcsolat #álom kapcsolat #legjobb kapcsolat
2015. jan. 26. 23:00
 1/9 Emberek ***** válasza:
85%

Jó kérdés. Talán ennek az a legfőbb oka, hogy az ilyeneket papucsnak nézhetik. Tudom, hiszen láthattam/tapasztalhattam én is, és sokan mondták, hogy bolond vagyok, de azoknak akik így viselkednek, ez a szeretet, és az odaadás egyik jele.

Ugyanakkor megvan ennek a hátulütője is, hogy a férfinak nincsenek saját döntései, mindig a nőre hagyatkozik, hogy a véleményét kikéri.

2015. jan. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Miért lenne gond, mert aggódik érte vagy fontos számára a párja? Mikor ezt túlzásba viszi és mindent alárendel a hölgynek szolgalelkűen, kb. a babájának tekinti, úgy viselkedik, ahogy elvárják, nem meri felvállalni magát, csak azt csinálja, amit mondanak neki, az már sok.


Egyenrangú félként tekint egymásra két normális ember.

2015. jan. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem véletlenül cikizik!
2015. jan. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Egy idő után a legtöbben ezzel visszaélnek és/vagy természetesnek veszik, követelőzővé válhatnak, ezzel irányítják a férfit. Bizony ő rájuk mondják, hogy papucs.
2015. jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Én örülnék ha ilyen lenne a párom.

Akik az ilyen pasikat cikizik azok irígyek.

2015. jan. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Azért cikizik, mert az ilyen típusú férfiak általában nem azzal a nővel ilyen rendesek, aki megérdemelné, hanem a ribikkel. Azok meg nyilván csak kihasználják és lealázzák az ilyen férfiakat.
2015. jan. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

mert 99%ban más is kúrja a nőjüket,mert a nők nem vonzódnak szexuálisan az ilyen férfiakhoz hosszútávon.

egyébként kontroll átadásnak nevezik és nagyon keményen büntetik a nők egy idő múlva.

pl a már írt megalázó félrekúrással.

2015. jan. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Az a baj, hogy a figyelmességet összemossák azzal, hogy valaki papucs. Én igyekszem segíteni a feleségemnek, amiben tudok, sietek haza, mert tudom, hogy egész nap kettesben volt a gyerekkel, és már szeretne kicsit kikapcsolódni. Megbeszélem vele a dolgokat, mert már nem egyedül élek, és rá is tartozik, pl. hogy mire adunk ki pénzt, mire nem. Ugyanakkor ha valami nem tetszik, azt meg szoktam mondani, szoktunk veszekedni is (megesik az ilyesmi). Csak azért nem fogok sz*rul bánni vele, mert néhány férfisoviniszta lúzer a söröskorsó mellől papucsnak tartanak ezért.
2015. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a normális pasikat akik ilyenek nem cikizik, csak amelyik valóban mellé papucs is. Az én barátom is ilyen, nem cikizi senki.
2015. jan. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!