Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lány vagyok, nem akarok...

Lány vagyok, nem akarok vastagabb lábakat, így is kell az a durva láb edzés?

Figyelt kérdés

Tömegelés előtt a combom olyan vékony volt mint a térdem, de most már összeér, jól megvastagodott. (tömegelés miatt zsír is ment oda sajnos)

Nem szeretném már hogy vastagabb legyen, mert nem férek bele a nadrágjaimba!

A felsőtestem is sokat fejlődött, de a lábon látszik a legjobban.

Így is 16 sorozat menjen láb edzésnél? Vagy elég kevesebb is, 8-12?



2013. okt. 17. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Továbbra is tömegelsz, vagy esetleg eljött az ideje egy szálkásításnak?
2013. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mehet továbbra is 16 sorozat. Azt hogy tömegelsz vagy szálkásítasz az étrend határozza meg, illetve az erősítő edzések melletti aerob edzések. Ha diétán vagy, akkor nem fog vastagodni a lábad 36 sorozattal sem, ugyanis kalória mínuszban nem tudsz izmot építeni. Tehát a kaját tedd rendbe.
2013. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A lábam gyorsabban fejlődött a felsőtestemhez képest így ha leszálkásítanék, felül nagyon deszka lennék, semmi izmom nem maradna.

De amire felülre is feljön annyi izom hogy érdemes lenne szálkásítani már kettészakadnak a nacijaim.

2013. okt. 17. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:
ja értem, akkor tömegelj tovább és kicsit vedd vissza a lábedzést, ha ilyen vészes a különbség..)
2013. okt. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mehet ugyanannyi sorozat lábra, csak kis súllyal és extrém magas ismétlésszámmal menjen!
2013. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!