Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kiborított a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiborított a barátom, azóta találkozni sem akarok vele, szerintetek is durva?

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyunk együtt

én 22, ő 26


Minden létező emberre féltékeny,aki csak rám néz

eleinte nem zavart,de rettenetesen túlzásba viszi,már ki akar sajátítani,birtokolni akar


Sétálunk az utcánkba,erre szembe jön velem az unokaöcsém (látta már nálunk,tudja ki ő),mosolyogva leállok vele egy kicsit beszélgetni,erre ő a karomnál fogva elránt,hogy "gyere már,megyünk!",nem is érdekelte,hogy épp beszélgettem vele!

Na itt már kiborultam,és hazajöttem,csöngetett,de nem nyitottam neki ajtót,pár percet a bejáratnál állt,aztán haza ballagott.

2 napig folyamatosan írogatott,esküdözött hogy változik!

kapott még egy esélyt tőlem(megbántam)!


Na a balhé most ott kezdődött,hogy van egy gyermekkori fiú barátom,akinek van barátnője,őt nem zavarja egyáltalán hogy jóban vagyunk,hisz vele is baráti viszony alakult ki.

Ennek a barátomnak volt a születésnapja,szóltam páromnak,hogy én mindenképp megyek,mert eddig ő is felköszöntött minden alkalomkor,de mondtam,hogy fél óra,odamegyek,átadom az ajándékot,beszélek vele pár percet,és jövök.....

Erre ő azt mondta,hogy ha el merek menni,akkor ő fog elhagyni engem!

Megint ideges lettem,és kiabáltam vele,hogy most kapott egy utolsó esélyt,és megint el akarja cseszni a kapcsolatunkat,fejezze be ezt az idétlen féltékenykedést,mikor nincs rá oka!

Jó rendben,szokás szerint megint bocsánatkérés,aztán megbeszéltük hogy megyek.....elmentem,és tényleg kb 30-40 percet voltam ott,hazajöttem,hívtam páromat.

Nem vette fel,küldtem üzenetet neki....semmi!

Sehol sem volt elérhető...erre nagyon ideges lettem,felhívtam a szüleit,konkrétan az anyját.

Ő azt mondta,hogy elment a barátaival szórakozni,és lecseszett h miért vagyok vele goromba,mert neki azt mondta,hogy én elmentem egy fiúhoz,őt meg faképnél hagytam......

Most szerintetek ezzel mit akar elérni?

Innentől kezdve ez felejtős végleg,nem?


2013. aug. 30. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott.. a végén verni fog..
2013. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy szerintem jobb, ha hanyagoljátok egymást, de a kérdés az, hogy te akarsz-e ezzel a pasival foglalkozni a jövőben.
2013. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hagy ott. Semmi értelme így folytatni szerintem.
2013. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*Hagyd
2013. aug. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2.


Nem tudom,az az igazság,hogy szerintem beteg.....

gy úgy érzem,mintha cserben hagynám...de az is igaz,hogy szánalomból,meg nincs értelme együtt maradnom vele,meg ezeket a kitöréseit sem bírom....


Van hogy normális,figyelmes,aztán ha vmi nem úgy alakul,hogy neki tetsszen,nem csak,és kizárólag vele foglalkozom,és lesem minden óhaját,akkor bunkó lesz.....ezt meg már nem bírom

2013. aug. 30. 17:04
 6/12 Amado atya ***** válasza:
Hagyd a francba. Nem érdemes vele szenvedni.
2013. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok: szerintem a cserbenhagyás dolgon ne gondolkozz, hanem az érzéseiden, meg az ő érzésein, a mindennapjaitokon. Ne úgy gondolj magadra, mint a terapeutájára, hanem mint a partnerére.
2013. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Beniy ***** válasza:
Inkább hagyd ott, még a végén neked lesz rosszabb. Hosszútávon ez semmiképp nem jó.
2013. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg nem komplett. Kérdés hogy azzal akarod-e tölteni az elkövetkezendő éveidet, hogy rajta próbálsz segíteni, szarul érzed magad, és még csak nem is biztos, hogy javul a helyzet.
2013. aug. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hagyd el te!!! Nem kell kifogás, blabla, szakíts!
2013. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!